Dilediğin Konumda Dilediğin Güzellik Hizmeti ile Buluşmaya Hazır mısın?
Hadi İstediğin Hizmeti Seç, En Uygun Profesyoneli Bulalım!

Mutlu Melo Müşterileri

V. T.

😍😢 En özel anlarında insan başarılı bir hizmetin yanında kız kardeş yakınlığı ve desteği görmeye ihtiyaç duyuyor. Başarısını zaten kanıtlamış melo uzmanlarının iletişimi, güleryüzü, sekine ve huzur veren destekleri bizim gönlümüzü fethetti ❤️

Müşteriler için NASIL ÇALIŞIR?

Hizmeti ve lokasyonunu seç

Melo, gelin makyajından sakal traşına 100’den fazla hizmet katogorisine sahiptir. Seçtiğin hizmeti hangi bölgede almak istediğini seç, sana uygun uzmanlar sıralansın

Uzmanını seç

Alanında en az 3 yıl deneyimli, yetenekli ve sertifikalı Melo uzmalarının profillerini ve çalışmalarını incele. İstediğin uzmana hızlı ve kolay bir şekilde randevu talebi gönder.

Ödemeni online yap

Uzmanın randevu talebine kısa sürede dönüş yapacak, geriye online ödemeni yapmak ve uzmanın gelince kapıyı açmak kalıyor.

PROFESYONELLER

Melo'da yer alan her sanatçı Meloknows ekibi tarafından; sanatçıların sektöründe en az 2 yıl deneyimli olması, dakik olması, müşteri geri dönüşleri, iletişim şekli ve portföyündeki çalışmaları dikkate alınarak seçillir.

HEDİYELER

Evinde güzellik ve bakım hizmeti almak için Melo uygulaması üzerinden oluşturulan her online randevuda hem sanatçı hem de kullanıcılarımız seçkin kozmetik markalarından gelen orijinal deneme boy ürünlerini ve indirim kodlarını kazanma şansı yakalar.

AVANTAJLAR

Artık bütçen yüzünden hayalindeki görünümden vazgeçmene gerek yok. Taksitle öde, sanatçıların sadece Melo uygulamasına özel sunduğu indirimli paketlerinden yararlan.

SEÇKİN MARKALAR

Melo, sana en yakın kişisel bakım noktası olurken ve şehrin en yetenekli profesyonellerine kolayca ulaşmanı sağlarken, aynı zamanda seni seçkin kozmetik firmalarıyla da tanıştırıyor. Melo üzerinden yapılan randevularda hem Melo Uzmanları’na hem de müşterilerimize seçkin markaların deneme & orijinal boy ürünlerini hediye ediyoruz.

Daha fazlası...

Melo App, güzellik ve kişisel bakım hizmetini, işinin uzmanlarından almak isteyenleri profesyoneller ile buluşturan bir dijital güzellik asistanıdır. Google Play ya da App Store’dan uygulamamızı indirerek ücretsiz olarak “Uzman Profili” başvurunu yapabilirsin. Kişisel bilgilerini, profesyonel bilgilerini (sertifika ve belgeler), hizmet bilgilerini (verilen hizmetler ve ücretleri) eksiksizce doldurmalısın. Melo ekibi, başvurunu inceledikten kısa süre içinde tarafına dönüş yapacak. Uzman profilin onayladıktan sonra artık randevu almaya başlayabilir ve dilersen profilini daha çok detaylandırarak daha çok müşteriye ulaşabilirsin. Her türlü soru ve önerilerin için contact@meloknows.com üzerinden bize ulaşabilirsin.