Basında Biz

Melo App Cosmoprof Worldwide Bologna Fuarında!

Melo App, 16-18 Mart tarihlerinde düzenlenen Cosmoprof Worldwide Bologna fuarına katılmak için İtalya'daydı.

11.04.2023

Girişimcilik ve Dijital - Melis Bilgili Baki, Hande Enes, Pelin Çift, Hatice Kal

Melo App'in Kurucusu Melis Bilgili Baki, MÜSİAD Kadın'ın düzenlediği Uluslar Arası Farkındalık Zirvesi'nde yatırım, girişim ve dijital üçgeninin konuğu oldu.

09.07.2022

İstanbul Ticaret Odası'nda TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu'nu Ziyaretimiz

Geçtiğimiz hafta İstanbul Ticaret Odası'nda TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu’nun düzenlediği kahvaltıya Melo App'i temsilen kurucumuz Melis Bilgili Baki katıldı. 

09.04.2022

AYSHA DERGİSİ MELO APP KALEMİNDEN ‘‘EVDE BAKIM İLE SONBAHARDA SAĞLIKLI BİR CİLT"

 Aysha dergisi için kaleme aldığımız yeni yazımızda ‘‘Evde Bakım ile Sonbaharda Sağlıklı Bir Cilt’’ konusunu ele aldık.

29.09.2021

Mothers' Life Magazin ile Sonbaharın Trend Makyaj Ürünleri

Mothers' Life Magazinin Eylül ayı sayısında Melis Bilgili Baki sonbahar ayında en çok beğenilen ve talep edilen kozmetik ürünleri sizlerle paylaştı.

06.09.2021

Harper's Bazaar ve Melo App ile Sezonun Makyaj Trendleri

Harper's Bazaar için Melo App olarak 'Bir Renk Seç!' temasıyla sezonun makyaj trenlerini açıkladık.

26.08.2021

Melo App Sabah gazetesinde!

Sabah gazetesine verdiğimiz röportajımızda Melo App'in hangi illerde hizmet vermeye başladığı, yatırım süreçleri ve gelecekteki hedefleri hakkında bilgiler paylaştık.

18.08.2021

Güncel Kadın Haber ile Cilt Bakımı Önerileri Verdiğimiz Röportajımız

Pandemi süreci boyunca artan akne şikayetleri, cilt kuruluğu gibi problemler için uygulayabileceğiniz bazı cilt bakım önerilerini güncelkadın.com ile paylaştık.

29.05.2021

Pckoloji ile Yaptığımız Röportajımız

Pckoloji.com ile gerçekleştirdiğimiz röportajda Melo App'in geleceğe dair planlarından ve hedeflerinden bahsettiğimiz röportajımızda aynı zamanda Melo App'in genel hedef kitlesinden, büyüme trendlerinden ve amaçlarından bahsettik.

28.05.2021

KOBİ Postası ile Röportajımız

KOBİ Postası ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızda Melo App'in büyüme trendlerinden, hedeflerinden ve kullanıcı kitlelerinden bahsettik.

28.05.2021

Milliyet Gazetesi Pembenar İle Online Toplantı Makyajı Tüyoları

Milliyet Gazetesi Pembenar için kaleme aldığımız yazımızda, online toplantılara veya görüşmelere hazırlanırken kolayca uygulayabileceğiniz ve anında daha canlı görünmenizi sağlayacak makyaj tekniklerini sizinle paylaştık.

28.05.2021

Su Gibi Dergi'de Bakım ve Güzellik Önerilerimiz

Bilgisayar başından ayrılamadığımız ve toplantıları internet üzerinden gerçekleştirdiğimiz bu günlerde bakımlı kalmanın yolları hakkında ipucu verdiğimiz ve 2021 ilkbahar yaz güzellik trendlerini ele aldığımız röportajımız Sugibi Dergi'de.

27.05.2021

Mothers' Life Magazin ile Anneler Günü Özel

Mother's Life Dergisi Nisan sayısında kurucumuz Melis Bilgili Baki, kişisel bakımına zaman bulamayan annelere sunduğu çözümleri kaleme aldı.

26.05.2021

egirişim ve Melo App Röportajı

egirişim ile yaptığımız bu röportajda Melo App'in kuruluşu, karşılaştığı engeller ve kat ettiğimiz yol hakkında açıklamalarda bulunduk.

Üstelik Melo App'in pandemi sürecinde neler yaşadığı ve ileriye dönük planlarından da bahsettik.

26.05.2021

Melo App TV8'in Konuğu Oldu

TV8 ile gerçekleştirdiğimiz röportajda, uygulamanın hem güzellik merkezi çalışanlarına hem freelancer'lara sağladığı avantajlar hakkında konuştuk.
19.05.2021

GİRİŞİMCİ SOHBETLERİ

Genç MÜSİAD ile gerçekleştirdiğimiz keyifli röportajda Melo App hakkında merak edilen birçok soruya cevap verdik.

16.05.2021

İstanbul Ticaret Gazetesi'nde MeloKnows Yer Aldı

İstanbul Ticaret Gazetesi'nin son sayısında, Türkiye’de güzellik hizmetlerini kapıya getiren ilk ve tek platform olarak MeloKnows yer aldı.

23.01.2021

MELO APP LONDRA'DA

MeloKnows Londra'da! Bir Avrupa Birliği programı olan London Entrepreneur Bridge ile Türkiye'den seçilen ilk 10 girişim arasına girerek, Londra'ya platformumuzu tanıtmak üzere geldik.

23.01.2021

Meloknows 2.080.000 Değerleme İle Yatırım Aldı

Alesta Elektronik Teknoloji Yatırım A.Ş., Türkiye’de güzellik  ve kişisel bakım hizmetlerinin evde alınmasını sağlayan ilk teknoloji girişimi MeloKnows Bilgi Teknolojileri ve Reklam Hizmetleri A.Ş .’ye yaptığı yatırımı duyurdu. Yüksek büyüme potansiyeli olan teknoloji girişimlerine yatırım stratejisi doğrultusunda çalışmalarına devam eden Alesta, Meloknows için 2.080.000 TL’lik değerleme üzerinden  yatırımda bulundu.

23.01.2021