Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne ve Depremzedelere Desteğimiz


19 Mart Pazar günü gönüllü Melo sanatçılarımız ile, Ankara Kesikköprü Yerleşkesinde konaklayan depremzedelerimize
kişisel bakım hizmetlerimizi sunmak için yola koyulduk. 


Yerleşkede konaklayan ve ihtiyacı olan herkese saç kesimi, sakal tıraşı el ve yüz bakımları yaptık.
Çocuklara özel oje, renkli simler ile günü hepbirlikte daha eğlenceli bir hale getirdik.Gün sonunda 5 sanatçımız ve ekibimiz ile 300'den fazla depremzedeye hizmet sunmuş olduk. Depremden bu yana büyük bir özveri ile yerleşkede çalışan ve gün boyu bize yardımcı olan Ankara Büyükşehir Belediyesi çalışanları ve ekibini de unutmadık. 


En yakın zamanda gönüllü sanatçılarımız ile Ankara'da ve İstanbul'daki yerleşkelerde daha çok depremzedeye ulaşabilmeyi ve gönüllü hizmetlerimizi sunmayı diliyoruz. Birlikte başarabileceğimize inanıyoruz!

 

Bütün bir gün büyük bir özveri ile çalışarak bir sürü hayata dokunmayı başaran gönüllü Melo sanatçılarımıza yeniden saygılarımızı sunarız.Yeni projelerimizde bizimle birlikte olmak ve gönüllü hizmetlerini sunarak depremzedelerimize yardımcı olmak isteyen tüm sanatçılarımız bize ulaşarak detaylı bilgi edinebilirler. Hep birlikte güçlü bir aile olarak çok daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşabiliriz.Melo App toplumun yüksek yararına olan tüm çalışmalar için sahada olacaktır!
depremzedeankara büyükşehir belediyesimelo appbirlikte başarabilirizdeprem desteği