Siyah Noktalar İçin Evde Zerdeçal Maskesi YapımıUygulamadan önce malzemeleri cildinizin bir bölgesinde test etmenizi, kullanılan malzemelere karşı duyarlılığınız varsa cildinize uygulamamanızı öneriyoruz.

Maske öncesi cildi hazırlama ve rahatlatma için;

Kekik, ılık su ve havlu.

Ilık suya bir tutam kekik atın ve yüz havlunuzu suyun içine batırın. Ardından havluyu hafifçe sıktıktan sonra yüzünüze sererek 5 dk bekleyin. Böylece cildiniz rahatlayacak nemlenecek ve gözenekleriniz açılacaktır.

Maskeyi hazırlamak için;

1 tk zerdeçal, 1 tk süt ve 1 tk balı bir kapta karıştırıp elde ettiğiniz karışımı yüzünüze uygulayın. Ardından yüzünüzü ılık suyla durulayın.

ENG: Preparation and relaxation before the mask: Thyme (antioxidant), hot water, a towel. Leave the towel on your face for 5 min

Mask for skin with blackdots.

1 tsp turmeric (antioxidant, antibacterial), 1 tsp milk (removes excess oil), 1 tsp honey (cell renewable) 15 min.youtubemeloknowsmelodijitalgüzellikasistanıbeautytechciltbakımıyüzmaskesifacemaskzerdeçalmaskesisiyahnoktasiyahnoktaproblemisiyahnoktatedavisisiyahnoktaiçinmaskeathomebeautyevdegüzellikhizmetlerievdebakımevekuaförhowtociltbakımıgüzelliksırlarımeloapp