Ağda

Ağda

Hem kadınlar hem de erkekler tarafından kişisel bakım için en çok tercih edilen ağda işlemi ile istenmeyen tüylerinden ister evinin konforunda ister güzellik salonunda anında kurtulabilirsin. Üstelik pürüzsüz bir cildin uzun süre keyfini çıkarabilirsin. Sana en uygun profesyonelden hemen randevu oluştur!

Ağda

Kozmetik ve kişisel bakım sektöründe oldukça kullanışlı bir ürün olan ağda, çam ağacının reçinesinden üretilen yapışkan, ısı ile akışkanlık kazanan doğal bir epilasyon ürünü olarak tercih edilmektedir. Ağda uygulaması, hem tüylenme sorununa etkin ve kolay bir çözüm hem de uzun soluklu bir temizlik olarak kadınlar ve erkekler tarafından uygulanabilmektedir. Ağda uygulamasını tercih edenler sıkça el ağdasını da tercih etmektedir. El ağdası ise yine çam ağacının reçinesinden üretilen bir ağda türüdür ve el ile uygulanmaktadır.

Evde ağda yaptırılmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Eve güzellik uzmanı çağırarak vücudunuzda dilediğiniz bölge için ağda istenmeyen tüylerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.