Ense Lazer Epilasyonu

Saç ve sırt bölgesindeki kılların uzantısı olan ensedeki tüyler, lazer epilasyon uygulaması ile sağlıklı bir şekilde ve kalıcı olarak yok edilmektedir. Lazer ense epilasyonunu kadınlar kadar erkekler de tercih etmektedir. Bu bölümde bir seans lazer epilasyon hizmeti için randevu alabilirsin.

Güzellik uzmanı estetisyenim 14 yıldır bu meslekteyim. Proteztırnak kalıcı oje makyaj ve lazer epilasyon üzerine çalışmaktayım. Yeniliklere açık ve de işimi severek çalışan bir uzmanım.ÇALIŞMA SAATLERİM SABAH:09:30 AKŞAM 19:00


Uzman Estetisyen Profesyonel Makyöz Kalıcı Makyaj uzmanı


Estetisyen ve kalıcı makyaj uzmanıyım🥼💄 Merkezimizde cilt bakımı,lazer epilasyon,bölgesel incelme,çatlak onarımı,leke tedavisi,microblading,dudak renklendirme,kalıcı dipliner,kirpik lifting,ipek kirpik,protez tırnak ve birçok uygulamalar yapılmaktadır.


İpek kirpik , cilt bakımı , zayıflama , lazer , kirpik lifting, kaş laminasyonu ve makyaj


Ense Lazer Epilasyon Hizmeti

Ense lazer epilasyon işlemi hem kadınlara hem de erkeklere yaptırılabilmektedir. Ancak günümüzde erkeklerin daha fazla tercih ettiği bir işlemdir. Erkeklerin ense bölgesindeki kıllar kadınlara göre daha kalın olduğu için daha kötü bir görüntü oluşturmaktadır ve lazer epilasyon dışında bir yöntem ile bu bölgedeki kıllardan kurtulmak da oldukça uğraştırıcı olmaktadır. Üstelik diğer yöntemler ile kalıcı bir çözüm elde edebilmek de mümkün olmamaktadır. Hem yaz hem de kış aylarında sadece birkaç dakikalık seanslar ile ense bölgesindeki kıllardan kalıcı olarak kurtulabilmek mümkündür. Herhangi bir ağrı, acı veya yan etki olmadan kalıcı sonuçlar elde edilebilmektedir. Kıl yapısına, kıl rengine, kıl yoğunluğuna ve cilt rengine göre gerekli olan seans sayısı ile yapılacak olan uygulamanın kapsamı farklılık göstermektedir. Lazer epilasyon hizmeti almadan önce ve seanslardan sonra uzmanların önerileri dikkate alındığında; ciltte herhangi bir tahribat, leke, yara ve yanık olmadan kıl köklerinden kurtulabilmek mümkündür.

Hem erkeklerin hem de kadınların ense bölgelerinde bulunan kıl köklerinin tahrip edilmesi ile beraber bu kıllardan kurtulmak için uygulanan lazer işlemine ense lazer epilasyon ismi verilmektedir. Arka saç çizgisinin bittiği yerden omuzlara doğru kıl yoğunluğu oldukça fazla olmaktadır ve bu sebeple estetik açıdan birçok insanı bu bölgedeki kıllar rahatsız etmektedir. Ense bölgesindeki kıl kökleri daha kalın olduğu için ince yapılı kıllara göre daha çok rahatsız etmektedir. Lazer epilasyon işlemine alternatif olarak ağda, cımbız veya epilatör ile bu bölgedeki kıllar alındığında; kıl yoğunluğu daha da artmaktadır. Ayrıca lazer epilasyon işlemine göre kalıcı olmayan ve daha ağrılı çözümlerdir. Acısız bir şekilde ense bölgesindeki kıllanma problemini kökten çözmek isteyenlerin lazer epilasyon işlemini tercih etmeleri gerekmektedir.