Gelin Makyajı

Gelinin yüz hatlarına, renklerine, tarzına, beklentilerine, tercihlerine ve düğünün yapılacağı mekâna göre uygulanan özel bir makyajdır. Ortalama 1 - 1.5 saat sürer. Melo’nun birbirinden yetenekli uzmanları, istediğin konuma gelerek saçını, bu en özel gününe hazırlıyor. Dilersen düğün gününden önce Gelin Makyajı Provası hizmetimiz için de randevu oluşturabilir, en özel anına kusursuzca hazırlanabilirsin.

Üniversite sonrası uzunca bir süre markalar ve özel stüdyolarla çalıştım.2019 yılı itibari ile yepyeni markam Mecan Ağım Studio, saç makyaj ve güzellik hizmetlerini alabileceğiniz bir kompleks, olarak yoluma devam etmekteyim.


Makeup Artist/Makyaj Sanatçısı freelance çalışmaktayım. Kryolan Akademi mezunuyum. Çalışmalarımı portfolyomdan inceleyebilirsiniz. Bir cok defile ve projelerde görev aldım.💄


Mamak A.paşa Hafize kuaför,20 yıllık tecrübemiz ile Ankara'nın her bölgesine hizmet veriyoruz.


Merhaba 😊 size biraz kendimden bahsetmek istiyorum; 35 yıllık meslek hayatıma Manikürist olarak başladım. Mesleğime olan sevgi ve ilgimle birçok eğitim aldım. Profesyonel ve hijyen kurallarına uygun, korona tedbirlerine maksimum düzeyde tedbir alarak hizmet vermekteyim. Beni tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.


Gelin Makyajı Plastik Makyaj Sahne Makyajı


Altier Academy de profesyonel makyaj eğitimi aldıktan sonra farklı kanallarda setlerde katalog, reklam cekimlerinde defilelerde yer aldım. Aktif olarak tv8 'doya doya moda' kanal D 'gelinim mutfakta' projelerinde bulunmaktayım. Ayriyeten freelance olarak hizmetler vermekteyim.


Make-up Artist Kalıcı makyaj uzmanı Kaş laminasyonu Kirpik lifting


25 yıldır bu mesleği yapıyorum.15 yıldır kendi markam olan (Hafize) kuaförün sahibiyim saç bakımı,renklendirme,kesim,şekillendirme, makyaj, manikür, pedikür,kaş bıyık alma ,sir, ağda kıl tekniği kaş tasarım kalıcı makyaj alanlarında hizmet veriyorum.


Eğitimlerimi profesyonel anlamda Lübnan'da aldım.


15 yıllık profesyonel hizmet anlayışıyla kaliteli kuaförlük hizmetleri için buradayız.


M.A.C kozmetik 🖤


Kendi doğallığınız ile yetkin makyaj tekniklerim özel gününüz için hazırız ;)


27 yıllık tecrübe birikimi ve marka işbirlikleri sayesinde bilgi ve yeteneklerimi hem makyaj uygulamalarında hemde birebir eğitimlerde kullanarak sizlerle etkıleşimde olmak.


10 yıldır Profesyonel Makyaj yapmaktayım. Güzelleştirme makyajı, Efekt makyajları ve Profesyonel kaş tasarımı yapıyorum. Markaların Moda çekim makyajlarını da yapıyorum. Bunlara klip çekimleri de dahil.


9 yıldır MAC’te çalışmaktayım. İşimi severek yapıyorum ?


Daha fazla yükle

Gelin Makyajı | Düğün Makyajı

Gelinlerin yüz hatları, gelin saçı, cilt tipleri ve cilt rengi tonları hakkında tüm detaylara önem verilerek ve trend renk takibini tercih ederek yapılan, akılda kalıcı gelin makyajları, tercih edilen stilin ön plana taşınmasını sağlayan uygulamalardır. Gelinler bu özel gecede romantik, modern, çarpıcı bir görünümü ön plana taşımak isteyebilirler. Her bir görünüm için farklı tekniğin ve farklı makyaj palet renklerinin ve kaliteli ürünlerin kullanıldığı bir makyajı ortaya çıkarmak ise makyaj sanatçılarının ve alanında uzman kuaförlerin işidir. Gelinlere, abartılı ve profesyonel ellerden çıkmamış bir makyajın yapılması halinde gelinlik modeli, şık demetler, gelinin güzelliği ve büyüleyici görünümü arka plana itilir. Deneyimli ellerden çıkan ve abartı yerine ten rengi, saç rengi, yüz hatları, göz yapısı ile uyumu destekleyen, hoş renk geçişlerinin, porselen bir cildin ve elmacık kemiklerinde güneş parıltısını andıran geçişlerin kullanıldığı bir makyaj ile gelinin büyüleyici bir stil ile ön plana çıkması sağlanır.

Gelin makyajı evde kişinin kendi imkanları ile yapabileceği bir uygulamayken, bu işin profesyonellerince yapılan makyaj etkisini bireysel olarak yakalamak pek mümkün olmamaktadır. Eve çağırılan profesyoneller bu işlemi kişinin kendini en konforlu hissettiği ortamda gerçekleştirir. Aynı zamanda bilinen markalar işlem sırasında kullanılır. Bir gelin makyajının oluşturulması için gerekli olan fondöten, göz farı paletleri, geniş renk seçeneği, allık, birden farklı fırça çeşidi, takma kirpikler, parlak, ıslak, mat makyaj ürünleri gibi birçok seçenek, sanatçı tarafından yüz hatlarına ve renk tonuna uyumlu tercihler ile uygulandığında, muhteşem sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Asıl amaç gelinin yüzünü en etkileyici biçime bir ressam edasıyla gölgelendirme ve renk geçişlerini vererek taşımaktır. Bu kapsamda profesyonel ellere kendiniz en rahat hissettiğiniz yer olan yaşam alanınızda bırakabilirsiniz.