Genital Bölge Lazer Epilasyonu

Lazer ışınları ile genital bölgedeki kıl köklerinin acısız bir şekilde yok edilmesi sağlanır. Uygulama hızlı ve ağrısız bir şekilde yapılır. Bu bölümde bir seans lazer epilasyon hizmeti için randevu alabilir ve tüylerinin tamamen bitmesi için kaç seansa daha ihtiyacın olduğunu öğrenebilirsin.

Titiz çalışma arkaşları ve saatinde hizmet veriyoruz


Titiz çalışıyorum işim de başarılıyım☺️😊 protez tirnak kalici oje kalıcı makyaj epislayon butun islemlerde cok titiz calismaktayiz😊


Genital Bölge (Bikini Bölgesi) Lazer Epilasyonu

Genital bölgede yer alan kıllardan kalıcı olarak kurtulmak artık mümkün. Ağda acısı her ay katlanması zordur. Ayrıca sir ağda cildin uzun vadede sarkmasına yol açabilir. Hassas ciltler ağda nedeniyle tahriş olabilir. Jilet ise tüylerin kalınlığını ve sayısını çok artırır. Jilet de ciltte tahriş ve alerjiye neden olur. Ayrıca hem jilet hem de ağda ile tüyler alındıktan sonra kısa süre içinde tüyler geri çıkar. Bu olumsuz durumlar genital bölgenin temizliğini yaptırmayı zorlaştırabilir. Ne mutlu ki genital bölge için lazer epilasyon yapmak mümkündür. Artık ne ağrı, ne tahrişle uğraşacaksınız. Buz başlıklı lazerle epilasyon sırasında sıfıra yakın acı hissedersiniz. Lazer epilasyon yaptırdıktan sonra kalıcı sonuçlar elde edebileceksiniz. Lazer epilasyon hizmeti göz çukurları ve kaşlar hariç vücudun her bölgesine uygulanabilmektedir. Milisaniyelik atışlar yapan özel lazer epilasyon makinesi, kıllara renk veren melanin adındaki madde tarafından emilen bir ışın atar. Bu ışın atıldığı sırada çevre dokularına zarar verilmez. Işın belli bir ısının oluşmasına neden olarak kıl kökünün yok edilmesini sağlar. Lazer epilasyon yaptırdığınız zaman tüyleriniz kalıcı olarak yok edilmiş olacağından yaz boyu tüylerinizle uğraşmak gibi bir derdiniz olmaz.

Ev ortamında lazer epilasyon yapılması mümkün değildir. Lazer epilasyon için özel cihaz ve özel bilgi gerekir. Epilasyon sırasında ne kadar atış sayısının kullanılacağı, cihazın cilt üzerinde ne kadar tutulacağı vb. hepsi önemli detaylardır. Lazer ışığının çok tehlikeli olabileceği unutulmamalıdır. Ancak bu konu hakkında uzman bilgisine sahip olan kişilerin lazer epilasyon yapması gerekir. Aksi halde ciltte geri dönüşü olmayan yanıklar vb. oluşabilir. Lazer epilasyon yaptırmaya karar verdiyseniz, steril ortamda ve konunun uzmanına gitmeniz gerekir.