Genital Bölge Lazer Epilasyonu

Lazer ışınları ile genital bölgedeki kıl köklerinin acısız bir şekilde yok edilmesi sağlanır. Uygulama hızlı ve ağrısız bir şekilde yapılır. Bu bölümde bir seans lazer epilasyon hizmeti için randevu alabilir ve tüylerinin tamamen bitmesi için kaç seansa daha ihtiyacın olduğunu öğrenebilirsin.

Merhaba Profesyonel make up artistim dugun kina ve ozel gunleriniz icin hazirim Turkiye nin en onemli make up artiatlerinden egitim aldim bunun yaninda sac ve cilt bakiminda uzmanim dudak dolgusu ve kirisiklik acma islemlerinde profesyonelligim uzun zamandir


Merhabalar ben Zehra aldığım eğitimlerle beraber yeniliklere önce olmak yeniliklere katılmak hedefim bu alanda Manikür Pedikür- kalıcı oje - protez tırnak - jel tırnak - jel tırnak bakımı - tırnak uzatma - tırnak yeme problemleri - nail art - Bolgesel İncelme - Kalici Makyaj - Mikroblading - Eyeliner ve Lazer Epilasyon vermekteyim.


Uzman estetisyen. Protez tırnak uzmanlığı, Cilt bakımı uzmanlığı, lazer epilasyon , g5 masaji , leke tedavisi 💕


Titiz çalışma arkaşları ve saatinde hizmet veriyoruz


Uzman Estetisyen Profesyonel Makyöz Kalıcı Makyaj uzmanı


Estetisyen ve kalıcı makyaj uzmanıyım🥼💄 Merkezimizde cilt bakımı,lazer epilasyon,bölgesel incelme,çatlak onarımı,leke tedavisi,microblading,dudak renklendirme,kalıcı dipliner,kirpik lifting,ipek kirpik,protez tırnak ve birçok uygulamalar yapılmaktadır.


Merhabalar☺️ ismim Sebahat güzellik uzmanıyım. İşletmemde lazer epilasyon, zayıflama, protez tırnak, profesyonel cilt bakımı islemleri uygun ve en iyi kalitede mevcuttur. 🌼


Titiz çalışıyorum işim de başarılıyım☺️😊 protez tirnak kalici oje kalıcı makyaj epislayon butun islemlerde cok titiz calismaktayiz😊


İpek kirpik , cilt bakımı , zayıflama , lazer , kirpik lifting, kaş laminasyonu ve makyaj


Genital Bölge (Bikini Bölgesi) Lazer Epilasyonu

Genital bölgede yer alan kıllardan kalıcı olarak kurtulmak artık mümkün. Ağda acısı her ay katlanması zordur. Ayrıca sir ağda cildin uzun vadede sarkmasına yol açabilir. Hassas ciltler ağda nedeniyle tahriş olabilir. Jilet ise tüylerin kalınlığını ve sayısını çok artırır. Jilet de ciltte tahriş ve alerjiye neden olur. Ayrıca hem jilet hem de ağda ile tüyler alındıktan sonra kısa süre içinde tüyler geri çıkar. Bu olumsuz durumlar genital bölgenin temizliğini yaptırmayı zorlaştırabilir. Ne mutlu ki genital bölge için lazer epilasyon yapmak mümkündür. Artık ne ağrı, ne tahrişle uğraşacaksınız. Buz başlıklı lazerle epilasyon sırasında sıfıra yakın acı hissedersiniz. Lazer epilasyon yaptırdıktan sonra kalıcı sonuçlar elde edebileceksiniz. Lazer epilasyon hizmeti göz çukurları ve kaşlar hariç vücudun her bölgesine uygulanabilmektedir. Milisaniyelik atışlar yapan özel lazer epilasyon makinesi, kıllara renk veren melanin adındaki madde tarafından emilen bir ışın atar. Bu ışın atıldığı sırada çevre dokularına zarar verilmez. Işın belli bir ısının oluşmasına neden olarak kıl kökünün yok edilmesini sağlar. Lazer epilasyon yaptırdığınız zaman tüyleriniz kalıcı olarak yok edilmiş olacağından yaz boyu tüylerinizle uğraşmak gibi bir derdiniz olmaz.

Ev ortamında lazer epilasyon yapılması mümkün değildir. Lazer epilasyon için özel cihaz ve özel bilgi gerekir. Epilasyon sırasında ne kadar atış sayısının kullanılacağı, cihazın cilt üzerinde ne kadar tutulacağı vb. hepsi önemli detaylardır. Lazer ışığının çok tehlikeli olabileceği unutulmamalıdır. Ancak bu konu hakkında uzman bilgisine sahip olan kişilerin lazer epilasyon yapması gerekir. Aksi halde ciltte geri dönüşü olmayan yanıklar vb. oluşabilir. Lazer epilasyon yaptırmaya karar verdiyseniz, steril ortamda ve konunun uzmanına gitmeniz gerekir.