Melo App
Mobil uygulamayla Melo sen nerdeysen her zaman yanında!
Kaynak Saç

Kaynak saç, saçları kısa olan ya da saçlarındaki katları eşitlemek isteyenlerin tercih ettiği bir saç uzatma yöntemidir. Kısa saçların gür ve uzun görünmesini sağlayan uygulama, at kuyrukları, saç topuzları ve fön çektirme gibi uygulamalar da yaptırabiliyor. Sen de doğal görünümlü uzun saçlara sahip olmak için Melo Uzmanları’ndan hemen randevunu al.

Merhabalar, siz değerli müşterilerimize her anlamda tecrübe ve yeteneklerimle birlikte dogru secimlerle burdada hizmet vermekteyim


Ankara Paris kuaförde 1990 yılında meslek hayatıma başladım. 2000 yılında beri kendi işletmemi işletiyorum İstanbul’da 4 şubem Gürcistan’danda Tislis’te büyük bir salonum var, kuaför restorant klinik şeklinde 2013 yılında Ombre ve kesim derecemiz vardır..Türkiye’de ilk 5 arasında mikro kaynak renklendirmedeyiz.


İzmir de yetistim 25 yildir kadin kuaforlugu yapiyorum 13 yildir istanbulda yasiyorumkadikoyde ikamet ediyorum diler evinize diler is yerinize dilersenizde kendi yerime beklerim...


Merak ettiğiniz Herşey yılların deneyimini burada sizlere aktarmak İçin varız


Çok tecrubeliyim beğenilmeyen mutsuz servisim olmaz misafirlerim servis alanlar Bende kalir Hes kodu olmayanlara servis vermem


İletişim, iletişim, iletişim! 12 yıldır tüm başarımı müşterilerimle kurduğum etkili iletişime borçluyum.


Kişiye özel servis kişiye özel analiz dogru renk ve model çalışması ile daha mutlu olabilirsiniz


  Mürsel GÜNGÖR, 1990 yılında Suadiye hiy kuaför'de  kuaförlük mesleğine adım atmıştır. Burada çok değerli ustalarının yanında yetişen Mürsel GÜNGÖR, 2006 yılında Erenköy Ömerpaşa’da  ilk kuaför salonunu hizmete açmıştır. Sanatı ve çağdaş işletme anlayışıyla kuaförlük mesleğinde bir klasik haline gelen Mürsel GÜNGÖR,  sektördeki bu yolculuğuna çıkarken her zaman dostlarından  güç almıştır, Mürsel GÜNGÖR hala ilk günkü gibi emeklerini, bilgi ve görüşlerini kendisine aktararak ”  Kuaför ” salonlarına artı değer katmaktadırlar. Yıllardır aynı ekibiyle yoluna devam eden hizmet kalitesi standart, müşteri memnuniyeti de esastır. Bilgi birikimi, tecrübesi ve sanatçı kimliğiyle bir ekol olan       Mürsel GÜNGÖR,  gelişerek büyümeye devam etmektedir. Sanatını yeniliklerle besleyen             Mürsel GÜNGÖR, her sezon  bayan saç kreasyonlarını dönemin trendlerine göre belirlemektedir. BİYOGRAFİ Kimileri lider doğar ya işte öyle bir liderdi Mürsel GÜNGÖR… O’nu anlatmaya sıradan kelimelerin yetmeyeceğini, O’nu tarifte yetersiz kalacağını ancak O’nunla çalışmanın o müthiş hazzını yaşayanlar bilir. O , tam bir sanat adamı; mütevazi bir kişilik; sezgileri ve öngörüsü yüksek bir girişimci ve mükemmel bir işveren idi… Adalet, hakkaniyet , mütevazilik, girişimcilik, liderlik, eşitlik, hoşgörü, nezaket, sevgi, dürüstlük, gurur ve saygı onu tanımlayan kelimelerden sadece birkaçı… Karşılık beklemeden öğretme güdüsü, engel olamadığı ve ona yaşama sevinci veren teşebbüs ruhu ve sadece kendi çalışanlarına değil tüm sektöre katkıda bulunma arzusu ile bugün devam etmektedir.  bu müthiş mücadele hikayesi ile  Mesleğini yapabilmek adına birçok zorluğa çocuk denecek yaşta göğüs germeye başaran, yokluktan var eden ve içindeki dinmek bilmeyen iş aşkı ve sanata olan tutkusu ile kuaförlük sektörüne 30 yıl boyunca imzasını atmış büyük Bir sanatçıdır


Açma, boyama, pikmentasyon, ombre,sombre, değişim, mikro kaynak, kesim, topuz,perma,


20 yıldır profesyönel kuaförlük yaşantımı sürdürüyorum.Aynı zamanda müşterilerim beni eğlenceli karakterimle tanırlar.Müşterilerimle iletişim kurmayı severim çünkü çalışmalarımda onların karakterlerini yansıtırım.Ancak aynı zamanda onların dusunceleri benim için cok değerlidir. -Çalışma saatlerim esnektir -Çankaya ve çevresinde çalışırım.


Titiz çalışıyorum trendleri takip ediyorum ve müşterimin istediğini iyi anlıyorum bekliyorum sizleri


Kesim ve renklendirme uzmanı


Saç sanatçısı


25 yılık meslek hayatımda düzenli bir şekilde eğitimlere katılarak son trentleri takip ederek ve yeniliğe açık bir zanahatkarımdır.iyibir saç istiyorsanız randevu alabilirsiniz..


Daha fazla yükle

Kaynak Saç

Kaynak saç, saçları kısa olan kişilerce kullanılan saç uzatma yöntemidir. Kısa saçların gür ve uzun görünmesine imkan tanıyan kaynak saç uygulaması, sağlıklı ve gür at kuyrukları, saç topuzları ve fönlü saçlar kullanmaya imkan sağlar. Kaynak saç ile kadınlar daha hacimli saçlara sahip olabilmektedirler. Saçlarda kat ve boy farklarını eşitlemek amacıyla yan alanlardan kaynak saç eklemesi tercih edilir. Bu kapsamda saçlarda kötü görünüme sebep olan kısalı uzunlu saçların varlığı ortadan kaldırılır. Kaynak saçı tercihe bağlı olarak tüm saç geneline uygulamak mümkündür. Belirli bir alana düzensizliği gidermek amacıyla veya tutam halinde bir atkuyruğu oluşturmak amacıyla kaynak saç uygulaması yapılabilmektedir. Özellikle yaz aylarında birden fazla çarpıcı renge sahip olan kaynak saçlar stil detaylarını desteklemek için kullanılırlar. Saçlarına kimyasal boylar ile işlem yaparak çarpıcı renkler kazandırmak istemeyen bayanlar, aynı renklere sahip olan kaynak saçları tercih etme imkanına sahiptirler. Kullanım konforuna, yapım şekline, dayanıklılığına göre birden fazla çeşidi bulunana kaynak saçlar, rahat kullanım koşullarını sağlamaları açısından sıklıkla tercih edilirler.

Evet, kişi kaynak saç takma işlemini kendisi evde yapabilir. Her açıdan kusursuz bir görünümün elde edilmesi ve kaynak saçın doğru takılması için ise evde uzmanın yapması daha iyi olacaktır. Kaynak saç taktırmak isteyenler profesyonel kuaförlerden ev adreslerinde veya bulundukları yerde destek alabilme şansına sahiptirler. Özellikle önemli bir davet öncesinde kaynak saç ile hoş birsaç topuzu yaptırmak, şık bir atkuyruğu toplamak için deneyimli bir kuaförün kaynak saç takması daha doğru olacaktır. Bu kapsamda evde kaynak saç takma hizmetinden yararlanarak, konforlu bir ortamda davete hazırlanma veya günlük kaynak saç takma işlemini gerçekleştirme imkanı bulunur.