Kaynak Saç

Kaynak saç, saçları kısa olan veya saçlarındaki katları eşitlemek isteyenlerin sıkça tercih ettiği bir yöntemdir. Dilediğin uzunluğa ve hacime göre kullanacak kaynak saç adeti belirlenir ve ardından saçına takılır. Sen de doğal görünümlü uzun saçlara sahip olmak için hemen istediğin konumda randevunu alabilirsin.

Merhabalar, siz değerli müşterilerimize her anlamda tecrübe ve yeteneklerimle birlikte dogru secimlerle burdada hizmet vermekteyim


Ankara Paris kuaförde 1990 yılında meslek hayatıma başladım. 2000 yılında beri kendi işletmemi işletiyorum İstanbul’da 4 şubem Gürcistan’danda Tislis’te büyük bir salonum var, kuaför restorant klinik şeklinde 2013 yılında Ombre ve kesim derecemiz vardır..Türkiye’de ilk 5 arasında mikro kaynak renklendirmedeyiz.


İzmir de yetistim 25 yildir kadin kuaforlugu yapiyorum 13 yildir istanbulda yasiyorumkadikoyde ikamet ediyorum diler evinize diler is yerinize dilersenizde kendi yerime beklerim...


Çok tecrubeliyim beğenilmeyen mutsuz servisim olmaz misafirlerim servis alanlar Bende kalir Hes kodu olmayanlara servis vermem


SAGLIKLA IŞILDAYAN SAÇLARLA DİKKATLER HEP ÜZERİNİZDE OLSUN Yaklaşık 15 yıldır profesyonel olarak meslegimi yapıyorum. Benim için en önenli olan kişiye özel tasarımlar yapmaktır. Size yakışan şaçınıza dair ne varsa en yeni trend modellerle enerjinizi beraber yükseltebiliriz.


İletişim, iletişim, iletişim! 12 yıldır tüm başarımı müşterilerimle kurduğum etkili iletişime borçluyum.


Açma, boyama, pikmentasyon, ombre,sombre, değişim, mikro kaynak, kesim, topuz,perma,


20 yıldır profesyönel kuaförlük yaşantımı sürdürüyorum.Aynı zamanda müşterilerim beni eğlenceli karakterimle tanırlar.Müşterilerimle iletişim kurmayı severim çünkü çalışmalarımda onların karakterlerini yansıtırım.Ancak aynı zamanda onların dusunceleri benim için cok değerlidir. -Çalışma saatlerim esnektir -Çankaya ve çevresinde çalışırım.


Titiz çalışıyorum trendleri takip ediyorum ve müşterimin istediğini iyi anlıyorum bekliyorum sizleri


Kesim ve renklendirme uzmanı


Saç sanatçısı


25 yılık meslek hayatımda düzenli bir şekilde eğitimlere katılarak son trentleri takip ederek ve yeniliğe açık bir zanahatkarımdır.iyibir saç istiyorsanız randevu alabilirsiniz..


Daha fazla yükle

Kaynak Saç

Kaynak saç, saçları kısa olan kişilerce kullanılan saç uzatma yöntemidir. Kısa saçların gür ve uzun görünmesine imkan tanıyan kaynak saç uygulaması, sağlıklı ve gür at kuyrukları, saç topuzları ve fönlü saçlar kullanmaya imkan sağlar. Kaynak saç ile kadınlar daha hacimli saçlara sahip olabilmektedirler. Saçlarda kat ve boy farklarını eşitlemek amacıyla yan alanlardan kaynak saç eklemesi tercih edilir. Bu kapsamda saçlarda kötü görünüme sebep olan kısalı uzunlu saçların varlığı ortadan kaldırılır. Kaynak saçı tercihe bağlı olarak tüm saç geneline uygulamak mümkündür. Belirli bir alana düzensizliği gidermek amacıyla veya tutam halinde bir atkuyruğu oluşturmak amacıyla kaynak saç uygulaması yapılabilmektedir. Özellikle yaz aylarında birden fazla çarpıcı renge sahip olan kaynak saçlar stil detaylarını desteklemek için kullanılırlar. Saçlarına kimyasal boylar ile işlem yaparak çarpıcı renkler kazandırmak istemeyen bayanlar, aynı renklere sahip olan kaynak saçları tercih etme imkanına sahiptirler. Kullanım konforuna, yapım şekline, dayanıklılığına göre birden fazla çeşidi bulunana kaynak saçlar, rahat kullanım koşullarını sağlamaları açısından sıklıkla tercih edilirler.

Evet, kişi kaynak saç takma işlemini kendisi evde yapabilir. Her açıdan kusursuz bir görünümün elde edilmesi ve kaynak saçın doğru takılması için ise evde uzmanın yapması daha iyi olacaktır. Kaynak saç taktırmak isteyenler profesyonel kuaförlerden ev adreslerinde veya bulundukları yerde destek alabilme şansına sahiptirler. Özellikle önemli bir davet öncesinde kaynak saç ile hoş birsaç topuzu yaptırmak, şık bir atkuyruğu toplamak için deneyimli bir kuaförün kaynak saç takması daha doğru olacaktır. Bu kapsamda evde kaynak saç takma hizmetinden yararlanarak, konforlu bir ortamda davete hazırlanma veya günlük kaynak saç takma işlemini gerçekleştirme imkanı bulunur.