Koltuk Altı Lazer Epilasyonu

Koltuk altı bölgesindeki istenmeyen tüylerden kurtulmanın etkili yollarından biri de lazer epilasyonudur. Acısız ve pratik olan bu işlemi kadınlar kadar erkekler de çok tercih etmektedir. Bu bölümde bir seans lazer epilasyon hizmeti için Melo Profesyonelleri’nin salonunda randevu alabilirsin.

Kalıcı makyaj Dipliner Dudak renklendirme Microblading İpek kirpik Kirpik Lifting Protez tırnak Kalıcı oje Islak manikür Saç bakımı Profesyonel makyaj Kuru manikür uzmanı


Merhabalar ben Zehra aldığım eğitimlerle beraber yeniliklere önce olmak yeniliklere katılmak hedefim bu alanda Manikür Pedikür- kalıcı oje - protez tırnak - jel tırnak - jel tırnak bakımı - tırnak uzatma - tırnak yeme problemleri - nail art - Bolgesel İncelme - Kalici Makyaj - Mikroblading - Eyeliner ve Lazer Epilasyon vermekteyim.


Uzman estetisyen. Protez tırnak uzmanlığı, Cilt bakımı uzmanlığı, lazer epilasyon , g5 masaji , leke tedavisi 💕


LAZER epilasyon belgesel incelme cilt bakimi (klasik bakim medikal bakim mezoterapi) kalici makyaj kaş alımı ağda ve guzellige dair herşey


Uzman Estetisyen Profesyonel Makyöz Kalıcı Makyaj uzmanı


Estetisyen ve kalıcı makyaj uzmanıyım🥼💄 Merkezimizde cilt bakımı,lazer epilasyon,bölgesel incelme,çatlak onarımı,leke tedavisi,microblading,dudak renklendirme,kalıcı dipliner,kirpik lifting,ipek kirpik,protez tırnak ve birçok uygulamalar yapılmaktadır.


Merhabalar☺️ ismim Sebahat güzellik uzmanıyım. İşletmemde lazer epilasyon, zayıflama, protez tırnak, profesyonel cilt bakımı islemleri uygun ve en iyi kalitede mevcuttur. 🌼


Merve Makeup beauty olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarım ✨💕


Dördüncü seviye güzellik uzmanıyım ustalık usta öğreticiligim mecut bayan kuaförü ustalık kalıcı makyaj ustalık belgem var 10 senedir bu işi yapıyorum neslim güngen selin ciğerci İstanbul klinik aris vip te eğitimci lik yaptım kendi işyerimde oldu psikoloji doctora yapıyorum alan dışı oldugu için bahsetmiyorum terapi masaj lazer cilt bakımı ölçülü kaş tasarımı bölgesel maşa fön ağda konularında hemen hizmet vermeye hazırım ilgili görselleri istendiginde sunabilirim salon ve hastane kurulumuda yaptığım için teknik konularda kendimi gelistirdim kendi protokolumü oluşturabilirim kisiye özel


İpek kirpik , cilt bakımı , zayıflama , lazer , kirpik lifting, kaş laminasyonu ve makyaj


Daha fazla yükle

Koltuk Altı Lazer Epilasyon Hizmeti

Koltuk altı kılları, hem erkekler hem de kadınlar için istenmeyen tüyler sınıfında olmaktadır. Hormona duyarlı olan bu kıllar çoğunlukla kalın, sert ve siyahtırlar. Ergenlik dönemindeki hormonal değişiklik ile beraber bireylerde koltuk altı kılları çıkmaya başlamaktadır. Hem daha sağlıklı hem de daha kısa süre içerisinde koltuk altı kıllarından kurtulabilmek için en başarılı çözüm ise lazer epilasyon olmaktadır. Maksimum 5 dakikalık bir işlem ortalama 6-8 seans tekrarlandığında koltuk altı kıllarında dökülme olduğu ve kıl köklerinin de zaman içerisinde yok olduğu görülebilmektedir. Ağrısız, acısız ve kalıcı çözüm arayanların ilk tercihi lazer epilasyondur. Lazer epilasyon işlemi yaptırmadan koltuk altı kıllarının birkaç gün öncesinde kısaltılması gerekmektedir. Lazer epilasyon seansından önce koltuk altı bölgesinin temizlenmeli ve deodorant kalıntılarından uzaklaştırılmalıdır. Ardından kıl köklerine lazer cihazı ile atışlar yapılmaktadır. Lazer uygulamasından sonra bir hafta içerisinde dökülmeler başlamaktadır. Kontrol seansları ile uzmanlardan dökülmeler ile ilgili bilgi alınabilmektedir.

Erkeklere de kadınlara da koltuk altı bölgelerindeki tüylerden kurtulabilmeleri için ağrısız, acısız ve kesin çözüm olarak lazer epilasyon uygulanmaktadır. Yapılan lazer atışları ile kıl kökleri yok edilmekte ve bu sayede kalıcı olarak koltuk altı bölgesindeki kıl probleminden kurtulabilmek mümkün olmaktadır. Koltuk altı bölgesi kıllarından kurtulmanın en kolay ve pratik yoludur.

Gelişen teknoloji ile beraber lazer epilasyon, ağda gibi eski yöntemler ile kıyaslandığında uzun vadede daha ekonomik bir çözümdür. Sadece birkaç seans ile kıl problemine kalıcı çözüm bulunduğu için hayat boyu para ödenmesine gerek olmamaktadır. Lazer ışınlarının kıl köklerine ulaşarak kıl köklerini yakmasına ve bu sayede zaman içerisinde kılların önce daha cılız çıkmasına ve sonrasında hiç çıkmamasına dayanan bir yöntemdir. Jiletle, ağdayla veya epilatörle koltuk altı kılları alındığında cilt tahriş olmaktadır. Ayrıca ciltte kesiklerin oluşma riski de bulunmaktadır. Kıl köklerinin de zaman içerisinde kalınlaşmasına neden olmaktadır. Ancak lazer epilasyon ile cilt tahriş olmadan koltuk altı kıllarına çözüm bulunabilmektedir.