Manikür

El ve tırnaklara yapılan bakıma manikür denir. Tırnak kenarındaki etlerin temizlenmesi, tırnak kesilmesi, törpülenmesi ve sonrasında oje sürülmesi ile işlem tamamlanır. Daha yumuşak ve pürüzsüz bir el görünümü için sen de Melo Uzmanları’ndan hemen randevunu al, bulunduğun konumda manikürünü yaptır.

Güzellik uzmanı estetisyenim 14 yıldır bu meslekteyim son 2 yıldır tırnak ve makyaj üzerine daha çok çalışmaktayım.yeniklere açık vede işimi severek çalışan bir uzmanım.


Merhaba İstanbul Pendik Yenişehir bölgesinde hizmet vermekteyim..15 yıllık kuaförüm.. gönül rahatlığıyla tüm kuaför işlemlerinizde tercih edebilirsiniz.. Mevkii olarak bulundugum lokasyona yakin olanlar tercihimdir


Mamak A.paşa Hafize kuaför,20 yıllık tecrübemiz ile Ankara'nın her bölgesine hizmet veriyoruz.


Merhaba 😊 size biraz kendimden bahsetmek istiyorum; 35 yıllık meslek hayatıma Manikürist olarak başladım. Mesleğime olan sevgi ve ilgimle birçok eğitim aldım. Profesyonel ve hijyen kurallarına uygun, korona tedbirlerine maksimum düzeyde tedbir alarak hizmet vermekteyim. Beni tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.


25 yıldır bu mesleği yapıyorum.15 yıldır kendi markam olan (Hafize) kuaförün sahibiyim saç bakımı,renklendirme,kesim,şekillendirme, makyaj, manikür, pedikür,kaş bıyık alma ,sir, ağda kıl tekniği kaş tasarım kalıcı makyaj alanlarında hizmet veriyorum.


15 yıldır bu mesleği yapıyorum.Egitimimi Amerikan firmasi olan Pronail guzellik ve El Ayak merkezinde almıs olup.Ayni zamanda 13 yıl boyunca Pronailde hizmet verdim.Batik tirnak ayrıca tırnak mantarı temizleme kalinlasmis nasır tedavisi konusunda profesyonelmiş olup manikur pedikür, kalici oje, kas bıyık, agda, ipek kirpik, kirpik lifting ,masaj, El Ayak masaji gibi islemleri yapmaktayim.Kullanmis olduğum ekipmanlarım sterilize edilmiş olup siz değerli müşterilerimi kaliteli ve hijyen dahilinde hizmet vermekten onur duyarım.


Merhaba :) Profesyonel olarak protez tirnak, kalici oje, manikür ve pedikür alanlarında hizmet vermekteyim.


15 yıllık profesyonel hizmet anlayışıyla kaliteli kuaförlük hizmetleri için buradayız.


Bu isi 27 senedir yapmakta yim


Merhaba ben 24 yaşımdayım , bu işi 3 senedir yapıyorum. İşimi çok seviyorun özenli ve temiz bir şekilde yapıyorum. Eğitimimi Rusya / Saint Peterburg şehrinde aldım .Sadece para kazanmak değil , çünkü bu sanat işi puanlamaları size bırakıyorum...


Profilimde bulunan işlemleri yapmak üzere herkesi bekliyorum🤗


Kuru/Islak manikur pedikur Medikal manikur pedikur Kalici oje Nail art


Merhaba ben ceren 9 yıldır güzellik uzmaniyim 4 yil sanatcilarla birlikte çalıştım sac ve makyajlarini yaptım yaptığım isi en iyi sekilde sonuclandirdim


Kalici oje prorez tirnak el qyak bakum kisisel bakim agda


Kalıcı makyaj adına herşey


Daha fazla yükle

Manikür

Temiz ve bakımlı eller her daim dikkat çekici bir görünüm oluştururlar. Sağlık ve hijyen açısından hem kadınlar hem de erkekler tarafından yaptırılması gerekli olan manikür, tırnak batması, ellerde kuruluk, egzama gibi sorunlar ile karşılaşılmamasını sağlar. El bakımı kapsamında tırnak kenarları ve el yüzeyinin daha sağlıklı, hoş bir görüntüye kavuşmasını sağlayan işlem manikür uygulamasıdır. Diğer bir ifade ile tırnak kenarlarındaki fazla etlerin tırnaktan ayrılması işlemi olan manikür, profesyonel eller tarafından yapılmalıdır. Tırnaklara şekil verme, kenarda yer alan batmaya sebep olabilecek etleri alma, tırnak ve eli beslemek için belirli ürünler ile masaj yapma işlemlerinin profesyonel şekilde gerçekleştirilmesi, yanlış bir müdahale oluşabilecek görüntü bozukluğundan korunmayı sağlar. Manikür uygulanırken kişi acı duymamalı, aksine bir bakım terapisinden yararlanmalıdır.

Kısıtlı vakti olan ve evden işlerini takip etmek zorunda olanlar, manikür işlemi evden alanında deneyimli kuaförlere yaptırabilirler. Evde veya kişinin kendini konforlu hissettiği adreste, tırnak ve ellerinin sağlığını korumak, daha bakımlı bir görünüme kavuşmak için manikür yaptırması mümkündür. Manikürü kendiniz yapabileceğiniz gibi uzman ellerden destekte alabilirsiniz. Bu kapsamda akılda yer alan tırnak formuna kavuşmak, elleri egzama gibi etkilerden kaliteli ürünler ile yapılan bakım kapsamında korumak, profesyonel adımlar ile kolaylaşır. Manikür sırasında temel işlemlerden biri olantırnak batmasına neden olabilecek fazla etlerin tırnak bitiminden ve yanlarından temizlenmesi işlemi ise yanlış bir müdahale yapılması sonucunda acı verebilir. Bu etlerin tırnak alanını genişletmek adına yüksek oranda alınması ise yaraya sebep olur. Bu kapsamda profesyonel kişi tarafından yapılan evde manikür işlemi tercih edilerek, zamandan tasarruf ve doğru teknikte hizmet alma avantajları kapsamında bakım yaptırılır.