Pedikür

Ayak ve ayak tırnaklarına yapılan bakıma pedikür denir. Ayak nasırlarının yumuşatılması, ayak tırnak kenarındaki etlerin temizlenmesi, ayak tırnaklarının kesilmesi, törpülenmesi ve sonrasında oje sürülmesi ile işlem tamamlanır. Daha yumuşak ayaklar için sen de hemen Melo Uzmanları’ndan randevunu al, bulunduğun konumda pedikür yaptır.

Güzellik uzmanı estetisyenim 14 yıldır bu meslekteyim son 2 yıldır tırnak ve makyaj üzerine daha çok çalışmaktayım.yeniklere açık vede işimi severek çalışan bir uzmanım.


Merhaba İstanbul Pendik Yenişehir bölgesinde hizmet vermekteyim..15 yıllık kuaförüm.. gönül rahatlığıyla tüm kuaför işlemlerinizde tercih edebilirsiniz.. Mevkii olarak bulundugum lokasyona yakin olanlar tercihimdir


Mamak A.paşa Hafize kuaför,20 yıllık tecrübemiz ile Ankara'nın her bölgesine hizmet veriyoruz.


Merhaba 😊 size biraz kendimden bahsetmek istiyorum; 35 yıllık meslek hayatıma Manikürist olarak başladım. Mesleğime olan sevgi ve ilgimle birçok eğitim aldım. Profesyonel ve hijyen kurallarına uygun, korona tedbirlerine maksimum düzeyde tedbir alarak hizmet vermekteyim. Beni tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.


25 yıldır bu mesleği yapıyorum.15 yıldır kendi markam olan (Hafize) kuaförün sahibiyim saç bakımı,renklendirme,kesim,şekillendirme, makyaj, manikür, pedikür,kaş bıyık alma ,sir, ağda kıl tekniği kaş tasarım kalıcı makyaj alanlarında hizmet veriyorum.


15 yıldır bu mesleği yapıyorum.Egitimimi Amerikan firmasi olan Pronail guzellik ve El Ayak merkezinde almıs olup.Ayni zamanda 13 yıl boyunca Pronailde hizmet verdim.Batik tirnak ayrıca tırnak mantarı temizleme kalinlasmis nasır tedavisi konusunda profesyonelmiş olup manikur pedikür, kalici oje, kas bıyık, agda, ipek kirpik, kirpik lifting ,masaj, El Ayak masaji gibi islemleri yapmaktayim.Kullanmis olduğum ekipmanlarım sterilize edilmiş olup siz değerli müşterilerimi kaliteli ve hijyen dahilinde hizmet vermekten onur duyarım.


Merhaba :) Profesyonel olarak protez tirnak, kalici oje, manikür ve pedikür alanlarında hizmet vermekteyim.


10 senedir verdigi deneyimle hijyen kurallarına dikkat ve itinayla siz degerli müşterilerime servis vermekteyim


Bu isi 27 senedir yapmakta yim


Merhaba Sevgili Danışanlarım Bodrum dan Selamlar sizlere profesionall hizmet sunmak icin bu platformdayim tanismak icin sabirsizlaniyorum 💋 iletisim icin +905394999949


Merhaba ben 24 yaşımdayım , bu işi 3 senedir yapıyorum. İşimi çok seviyorun özenli ve temiz bir şekilde yapıyorum. Eğitimimi Rusya / Saint Peterburg şehrinde aldım .Sadece para kazanmak değil , çünkü bu sanat işi puanlamaları size bırakıyorum...


Profilimde bulunan işlemleri yapmak üzere herkesi bekliyorum🤗


Kalici oje prorez tirnak el qyak bakum kisisel bakim agda


Daha fazla yükle

Pedikür

Ayakta nasır oluşumunu engellemek, ayak tırnaklarına bakım yapmak, oje sürme uygulamaları ile ayaklara estetik bir görünümü kazandırmak amacıyla gerçekleştirilen tüm aşamaları kapsayan işleme pedükür denir. Pedikür sayesinde ayak derisinde saha sağlıklı bir görünüm ortaya çıkarılır. Diğer yandan özellikle yaz aylarında açık ayakkabı modellerini kullanırken bakımlı ayak tırnaklarına sahip olmak için pedikür yaptırılması gerekir. Pedikür işleminde uygulanan tırnakları ve nasır oluşumlarını yumuşatma işlemi sayesinde, batmaya veya kötü görünüme sebep olabilecek fazla deriler giderilir. Güzellik salonları ve kuaförler tarafından profesyonel adımlar ve kaliteli ürünler ile gerçekleştirilen pedikür işlemi, ayaklarda bakımlı ve hoş bir görüntüyü ortaya çıkarmaya imkan tanır. Pedikür ile tırnakların yanlış uzaması, farklı törpüleme şekilleri ile engellenirken, yaz ve kış ayı sezon başlangıcında ayaklar için detaylı bir bakım sağlanır.

Pedikür uygulaması evde yaptırılabilmektedir. Eve çağrılan profesyonel kuaförler, kişinin kendini en konforlu hissettiği ev ortamında, ayaklar için detaylı bir bakım gerçekleştirirler. Pedükür işlemi evde yapılırken bilinen ve olumlu sonuçların alınmasında etkili olan markaların ürünleri kullanılır. Pedikürde kullanılan araç gereçler ve cildi nemlendirmek için özel olarak uygulanan krem seçenekleri kaliteli ürünlerden tercih edilerek, sağlıklı ve hoş görünüm ayaklara kazandırılır. Kuaför salonunda uygulanan profesyonel adımları ev konforuna taşıyan bu hizmet kapsamında, hijyenik koşullarından tam emin olunan bir hizmet almak mümkündür.