Peruk

Saçın üstüne tutturulan bir saç görünümünde bir aksesuardır. Takma saç olarak da geçen peruklar saçlarının gür gözükmesini ya da farklı bir model ya da renk tercih etmek isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Bu hizmette Melo Saç Uzmanları “sizde” bulunan bir peruğu “takma işlemini” gerçekleştirmektedir.

Merhaba arkadaşlar 🦠Pandemi sürecinde 🦠 🏠evde güzellik ve bakım hizmetleri 💫5 yıldan aşkın deneyim💫 saç ve sakal kesme ve kısaltma💇‍♂️ Saç boyama👱‍♂️ Saç yıkama ve fön💨👨‍🦱 Özel tasarım saç tarama👨‍🦰 Damat Makup ve saç tasarımı(full paket)👨‍💼⭐ ⚡Kalıcı Dövme hizmetleri: 1.Classic Americana 2.Japanese 3.Black and grey 4.Stick and poke 5.Blackwork 6.Biomechanical 7.Geometric 8.Realistic Trash Polka 9.Surrealism ⚡Tırnak bakımı: Manikür ve pedikür💅 Porotez tırnak🧚‍♀️ Tırnak tasarımı🪄 ⚡Bayanlara özel kuaför hizmetleri: Saç kısaltma💇‍♀️ Saç yıkama ve fön🧖‍♀️ Saç boyama(dip boya,normal boyama)rüfle,açma👱‍♀️ Keratin işlemi💆‍♀️ Topuz ve örgü👸 Gelin makeup provası👰 Gelin makeup ve saç tasarımı👰‍♀️ Günllük makeup🎀 Kına makeup🧚 🧑PROTEZ KALICI SAÇ BAYLARA ÖZEL🧑 ✍KAŞ KONTÜRÜ VE DOĞAL GÖRÜNEN KIL UYGULAMASI✍


İletişim, iletişim, iletişim! 12 yıldır tüm başarımı müşterilerimle kurduğum etkili iletişime borçluyum.


19 yillik tecrubemle profesyonel hizmet sunmaktayim mikro kaynaklarda uzunluga gore fiyat degismektedir


Kesim ve renklendirme uzmanı


İşimi büyük bir titizlikle müşterilerimin memnuniyetine önem vererek yapıyorum. Yaptığım işi keyif alarak saygı çerçevesinde ve aile ortamı olmasına özen göstererek yapıyorum.


Peruk

Saç görünümü tüm insanlar için önemli bir konudur. Özellikle, seyrek saçlara sahip olan veya kellik problemi ile karşı karşıya olanlar, daha dinamik ve genç bir görünümü yansıtmak için doğal saç görünümüne yakın nitelikleri taşıyan peruk çeşitlerini tercih ederler. Farklı renk ve saç kesim detaylarına sahip perukların kullanımı ile cilt tonu ve yüz hatları ile uyumlu bir görüntü yakalanır. Kemoterapi gören ve çeşitli hastalıklar sebebi ile saçlarını kaybedenler, peruklar sayesinde dış görünüşlerine hoş bir hava katma imkanı bulurlar. Peruklar günlük hayatta kullanıma uygun şekilde tasarlanan ürünlerdir. Özellikle tül içli perukların lastikli bölgeleri ile peruğun düşme problemi düşünülmeden, konforlu bir kullanım sağlanır.

Peruk takma işlemini evde kendiniz yapabilirsiniz. Profesyonel anlamda ise eve çağıracağınız kuaförler peruk takma işlemini en ideal şekilde sizin için gerçekleştirirler. Kuaförler bilinen markaları kullanarak peruk takma işlemi gerçekleştirmektedirler. Makine işi peruk, medikal peruk ve el işi peruk seçeneklerini en konforlu şekilde kullanmak ve gün içinde peruğun düşebileceğini düşünmeden vakit geçirebilmek için uzman kuaförlerin peruk takma hizmetinden yararlanmak gerekir.

Farklı stillere sahip olan perukların perçemsiz modellerinde, alın kısmı açık kalacak şekilde peruk takılır. Bu kapsamda peruk içinde yer alan tül formun alın bitim hizasında görünmemesi ve alın şekline en uygun olan ölçüde kesilmesi gerekir. Evde peruk takma işlemi kapsamında kuaförün yapacağı ziyaret, salon yerine daha konforlu bir ortamda hizmet almanızı ve yapay görüntüye neden olan iç tül kısmı yanlış kesme derdini yaşamamanıza imkan sağlamaktadır. Ev ortamında hijyen koşullarından emin olunması ve kişinin kendi eşyalarını kullanabilmesi, iç rahatlığını beraberinde getiren detaylardır.