Melo App
Mobil uygulamayla Melo sen nerdeysen her zaman yanında!
Protez Tırnak

Protez tırnak, tırnağın üzerine koruyucu maddeler sürülerek hazır uzun tırnakların takılması işlemidir. Ortama hizmet süresi 1.5 - 3 saat arasındadır. Tırnağın uzama hızına bağlı olarak ortalama 3-4 haftada bir yenilenmelidir. Tırnak uzatamayan ve tırnaklarının hep bakımlı görünmesini isteyen kadınların en çok tercih ettiği uygulamalar arasındadır. Sen de uzun ve bakımlı tırnaklara anında sahip olmak istersen ister evinde ister salonda Melo Uzmanları’ndan randevunu al.

Güzellik uzmanıyım ve son bir yıldır da Protez tırnak uzmanı olarak hizmet veriyorum. İleri teknikler eğitimi alıp, son sistem teknikleri uyguluyorum. Cco ve tnl markalarını tercih ediyorum.


Müşterilerimin ne istediğini anlayarak titiz ve özenli çalışırım. Trendleri takip ederim.


Titiz calisiyorum ve kisiye ozel urunlerle hizmet veriyorum. Müşterimizin istegine gore calisma uyguluyoruz.


14 senelik tecirubeli protez tırnak uzmanıyım.


Merhabalar! Bu zorlu günlerde sizler için en iyi hizmeti vermek için buradayım ♥️ Tüm hijen koşullarıyla birlikte güzel işler yapabiliriz


Güzellik uzmanı estetisyenim 14 yıldır bu meslekteyim son 2 yıldır tırnak ve makyaj üzerine daha çok çalışmaktayım.yeniklere açık vede işimi severek çalışan bir uzmanım.


Titiz çalışma arkaşları ve saatinde hizmet veriyoruz


Merhabalar,5 yıllık tecrubeye sahibim,bugüne kadar yaklaşik 3 bin kisiye tirnak işlemleri yapmişim ve ayni zamanda eğitim da veriyorum.Güzelik sektoründe hemen hemen her alanda caliştim ve eğitim aldim. Kaliteli ve uzun süre kaliciligini sağlayan tirnaklara sahip olmak için randevu alın asla pişman olmazsiniz❤️


Merhaba :) Profesyonel olarak protez tirnak, kalici oje, manikür ve pedikür alanlarında hizmet vermekteyim.


Merhaba Sevgili Danışanlarım Bodrum dan Selamlar sizlere profesionall hizmet sunmak icin bu platformdayim tanismak icin sabirsizlaniyorum 💋 iletisim icin +905394999949


Merhaba ben 24 yaşımdayım , bu işi 3 senedir yapıyorum. İşimi çok seviyorun özenli ve temiz bir şekilde yapıyorum. Eğitimimi Rusya / Saint Peterburg şehrinde aldım .Sadece para kazanmak değil , çünkü bu sanat işi puanlamaları size bırakıyorum...


Profilimde bulunan işlemleri yapmak üzere herkesi bekliyorum🤗


Kalici oje prorez tirnak el qyak bakum kisisel bakim agda


Kalıcı makyaj adına herşey


Daha fazla yükle

Protez Tırnak

Protez tırnak, tırnak tıkanıklığı veya tırnak yeme alışkanlığı olan herkese uygulaması önerilen bir yöntemdir. Tırnak sağlığını korumak ve bakımlı bir görünümü yakalamak açısından oldukça önemlidir. Sağlıklı bir şekilde beslenen ve kendine özen gösteren kişilerin tırnak yapıları kuvvetlidir. Tırnak keratin ismi verilen maddenin yer aldığı tabakalı bir yapıdan meydana gelmektedir. Dengeli beslenen ve düzenli bakım yapan kişilerde bu yapı sağlıklıdır. Keratin içeren bu katmanların sağlıklı olmadığı ve stres sebebi ile tırnak yeme alışkanlığı kazanıldığı anlarda ise protez tırnak yaptırılması önerilir. Protez tırnaklar ile zor uzama, küçük etkilerde dahi kırılma, tırnak yeme, alışkanlığı gibi problemlerin tümüne veda edebilirsiniz. Protez tırnak devamlı olarak maniküre zaman ayırmayı engeller. Maniküre ayrılan zamanı ayda bir kez protez tırnak uygulamasına ayırarak, bakımlı tırnaklara sahip olabilirsiniz. İşlem dilenen uzunlukta, kesim ve manikür şeklinde yapılmaktadır. Dayanıklı ve kusursuz tırnaklara sahip olunurken, tırnak yeme alışkanlığından uzaklaşılır.

Protez tırnak işlemleri evde veya kişinin kendini en konforlu hissettiği adreste yapılabilmektedir. Evinizi veya olduğunuz yeri ziyaret eden kuaförler, kendiniz en rahat hissettiğiniz alanda protez tırnak uygulamasını gerçekleştirirler. Bilinen markaların ve kaliteli ürünlerin kullanıldığı işlem sırasında, farklı uzunluklara sahip protez tırnaklar yapılabilmektedir.

Ev ortamında, uzman bir kuaför, protez yapımında kullanılan özel sıvı ve toz karışımı hazırlar. Bu karışım tırnaklara sürülerek, belirli bir forma sahip protez oluşturulur. Ürün hava ile teması ardından sertleşerek, dayanıklı bir protez tırnak yüzeyini meydana getirir. Zayıf ve kırılgan tırnaklara uygulanan bu akrilik protez tırnak ile estetik ve sağlıklı bir görünüm ortaya çıkarılır. İşlem sırasında tüm aşamalar ise hijyenik şartlara uyularak gerçekleştirilmektedir.