Tüm Vücut Lazer Epilasyonu

Tüm vücut lazer epilasyonu, alt- üst bacak, alt- üst kol, koltuk altı ve genital bölgeleri kapsar. Lazer epilasyonu, bu bölgelerdeki kıl köklerini tahrip ederek aynı yerde kıl oluşumunu engeller. Bu bölümde tüm vücut için bir seans lazer epilasyon hizmetinden indirimli olarak yararlanabilirsin. Bu fırsat kaçmaz!

Titiz çalışma arkaşları ve saatinde hizmet veriyoruz


Protez tırnak uzmanı


Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Tüm vücut lazer epilasyon işlemi sayesinde istenmeyen tüylerden kolayca kurtulmak mümkündür. 12 yaşında büyük olan herkes vücudunun her bölgesi için lazer epilasyon yaptırabilir. Hem kadınlar hem de erkekler lazer epilasyon yaptırabilir. Lazer epilasyon yaptırdıktan sonra kıllar kalıcı olarak yok olacağı için jilet, ağda ve buna benzer diğer yöntemlerle uğraşmanız gerekmez. Ayrıca lazer epilasyon kıl dönmesi, kıl batması gibi sağlık sorunları için de tercih edilmektedir. Erkekler için genellikle aşağıdaki bölgeler için lazer epilasyon hizmeti alınmaktadır: Sırt, Boyun, Koltuk altı, Kol, Bacak, Çene, Göğüs, Ense, Omuz bölgelerindeki kıllardan lazer epilasyon sayesinde kurtulabilirsiniz. Sakal üzeri ve kaş arası için de lazer hizmeti bulunmaktadır. Kadınlar için ise daha çok şu bölgeler için lazer epilasyon yapılmaktadır: Koltuk altı, Genital bölge, Yüz, Bacak, Kol, Koltuk altı için lazer epilasyon yaptıran kadınlar 4 mevsim rahatlığın keyfini çıkarıyorlar. Cinsiyet fark etmeksizin pürüzsüz, tüysüz ve sağlıklı bir cilde sahip olmak mümkündür. Üstelik yalnızca 8 seans gibi kısa bir sürede! Seans sayısı pek çok farklı faktöre göre belirlenmektedir. Genellikle erkekler için gerekli olan seans sayısı saha uzundur. Tüylerin rengi, tüy yoğunluğu, cilt özellikleri, işlem yapılan bölgenin neresi olduğuna bağlı olarak seans sayısı değişiklik göstermektedir. Bazı bölgeler daha zor olduğu için ek seans gerekli olabilir. Örneğin erkekler için sırt bölgesi zorken kadınlar için genital bölge zordur. Bu bölgeler ortalama 10 seansta tamamen kıllardan temizlenir. Uzman kişi tüy rengi, tüy kalınlığı, tüy yoğunluğu, cilt özelliklerine bakarak size kaç seans işlem yapılması gerektiği konusunda gerekli olan bilgileri ortalama olarak verecektir.

Tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın bir yöntemi olan lazer epilasyon, klasik yöntemlerle kıyaslandığı zaman pek çok avantajı vardır. Örneğin lazer epilasyon yönteminde acı hissi olmaz. Eğer acı eşiğiniz yüksekse EMLA isimli anestezik kremi kullanabilirsiniz. Bu sayede bölge işlemden önce uyuşacak ve sıfır hisle lazer epilasyon yaptıracaksınız. Anestezik krem kullanmasanız bile lazer epilasyon yalnızca hafif sinek ısırığı gibi bir etki bırakır. Acılı değildir. Mutlaka doğru cihazlar ile uzmanlar aracılığı ile yapılması gerekir. Uygun şekilde yapıldığı zaman sonuçları başarılıdır. Neredeyse tüylerin tamamından kurtulmak mümkündür.

Lazer epilasyon yapmayı sağlayan pek çok cihaz bulunmaktadır. Bu cihazın seçimi için uzman kişinin cilt yapısını, tüy yoğunluğunu, tüy rengini inceler ve en uygun cihaza karar verir. Kişi yaklaşık olarak tüylerinden kurtulmak için kaç seans işlem yaptırması gerektiğini uzmana sorabilir.

Lazer epilasyon işlemi ile birlikte kıl kökleri kalıcı olarak tahrip edilmektedir. Bu nedenle tüyler yeniden çıkmaz. Kök hücre fonksiyonları kalıcı olarak bozulmuştur. Tüyler yeniden çıkmadığı için kalıcı sonuç sunar. Bir daha tüylerinizi almak için uğraşmanız gerekmez. Ağda, cımbız, epilatör ve jiletle vedalaşmanızın vakti geldi! Lazer epilasyon sayesinde tüysüz bir cilt mümkün!