İstanbul Medikal Terapi

Medikal terapi, kas dokularındaki sertlik ya da ağrının azaltılmasına yardımcı olur. Seansın süresi 50-60 dk aralığında değişkenlik gösterir. Kıyafet derecesi, özellikle çalışılmak istenen bölge açıkta kalacak şekilde yarı kıyafetle yapılır.

Profesyonel masörlük eğitimim bulunuyor.


Fizyoterapi teknikeriyim vücudun anatomik yapısına kasların ismi ve yapılarına hakimim . Masaj işini 2 yıldır profesyonel bir şekilde yapıyorum


Sanat titizlik ve deneyimle başlar başarımın sırrı


8 yıllık tecrübemle Paraben SLS SLES içermeyen hayvanlar üzerinde test edilmeyen vegan ürünler ile hizmet vermekteyim


Fizyoterapi son sınıfım. Okulda ki anatomik derslerden uygulamalardan ve staj gördüğüm hastaneden bilgilerimi çoğaltarak işimi en iyi şekilde yapıyorum ve mesleğimi seviyorum.


Kesim ve renklendirme uzmanı


Fizyoterapi teknikeri


Bir çok konuda eğitim almış müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı seven hem danışanın hemde kendimin mutlu olması elimden geleni yapmaya çabalayan uzman. Sizlerden ricam randevularınızı en erken 2 gün öncesinde oluşturmanız olacaktır.


İletişim sanattır titiz çalışıyorum yeni trendleri her daim takip ediyorum işimi severek yapıyorum


İpek kirpik uzmanıyım. Yaklaşık 2 yıldır kirpik üzerine eğitimler alıp işimi severek yapıyorum. Ayrıca kaş laminasyon ve liftingde yapıyorum. Müşterilerimi dinlemeyi ve elimden geleni yapmaya hazırım.


Profesyonel sandalye masajı uygulmasi ile kas ağrılarını gidermeye yardımcı olmaya çalışıyorum.


Masaj Kaş bıyık Manikür pedikür ağda makyaj boya kesim keratin


Manikür pedikür Kalıcı oje Protez tırnak İpek kirpik


, İşimi sanat olarak görüyorum, Sizleri mutlu görmek beni de mutlu ediyor 🥰 Sevgili tatli danisanlarim, Sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet vermek adina bir gun oncesinden randevu oluşturmanizi rica ediyorum 💜🌸 Mesajlarınızı bildirimlerinizi görüntüleyemiyorum lütfen mesaj gondermeden once talep gonderin 💜


Daha fazla yükle

Medikal Terapi