İstanbul Tüm Vücut İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon, vücudunuzdaki kıl köklerine elektrik vererek yakılmasını sağlayan epilasyon işlemidir. Tüm vücut, alt- üst bacak, alt- üst kol, koltuk altı ve genital bölgeleri kapsamaktadır. Bu bölümde tüm vücut bir seans iğneli epilasyon hizmeti için uzmanların özel indirimli paketlerinden yararlanabilirsin.

Estetisyen ve kalıcı makyaj uzmanıyım🥼💄 Merkezimizde cilt bakımı,lazer epilasyon,bölgesel incelme,çatlak onarımı,leke tedavisi,microblading,dudak renklendirme,kalıcı dipliner,kirpik lifting,ipek kirpik,protez tırnak ve birçok uygulamalar yapılmaktadır.


Güzellik uzmanı ve aynı zamanda anestezi teknikeriyim estetik sağlık ve güzelliğe dair bilgi, birikimim ve tecrübemle temiz ve titiz çalışmamla memnun kalacağınızı düşünüyorum çünkü ben kendime işlem yaparken ya da yaptırırken nasıl titiz yaklaşıyorsam danışanıma hastama kat be kat daha özenli ve titiz çalışıyorum bu konuda içiniz rahat edebilir.


Uzman estetisyenim. Profesyonel cilt bakımı yapıyorum, aynı zamanda iğneli epilasyon profesyonel olduğum alanlardan biri. 3 yıldır bu sektördeyim, işimde dürüstlüğü ve kaliteyi önemsiyorum.


Tüm Vücut İğneli Epilasyon