Ankara Hydrafacial Cilt Bakımı (Tek Seans)

Hydrafacial, vortex teknolojisi ile cildin temizlenmesini ve yenilenmesini sağlar. Bu yöntem ile cildin temizlenme, soyma, yenilenme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin bir arada yapıldığı tek ve ilk işlemdir. Sen de temiz bir cilt deneyimi için hemen randevunu oluştur!

Turban gelinbası makyaj ve kalıcımakyaj alaninda uzmanim


Yaklaşık 8 senedir sektörümde faal olarak çalışmaktayım. Aynı zamanda güzellik sektöründe eğitmen olarak yer almaktayım. Kalıcı makyaj, cilt bakımı, kaş kirpik bakımları asıl alanım olmakla birlikte sektörün sunduğu diğer bütün alanlara da hakimim.


Titiz çalışma arkaşları ve saatinde hizmet veriyoruz


LAZER epilasyon belgesel incelme cilt bakimi (klasik bakim medikal bakim mezoterapi) kalici makyaj kaş alımı ağda ve guzellige dair herşey


Uzman ekibimizle birlikte kalıcı makyaj, tırnak uygulamaları, profesyonel makyaj, kirpik uygulamaları ve cilt bakımları alanlarında hizmet veriyoruz 🌿


Ozon Sauna Cilt Bakım Protokolleri , Sırt & Popo Bakımları Cilt güçlendirme protokolleri


13 yıldır Profesyonel Makyaj yapmaktayım. Güzelleştirme makyajı, Efekt makyajları ve Profesyonel kaş tasarımı yapıyorum. Markaların Moda çekim makyajlarını da yapıyorum. Bunlara klip çekimleri de dahil. Phibrows artistiyim ayni zamanda, altin oran kas tasarimi ile microblading (kıl tekniği) yapmaktayim.


Hydrafacial Uygulaması

Sağlıklı ve daha genç görünümlü bir cilt için deri gözeneklerinin açık olması gerekmektedir. Böylelikle rahatça nefes alabilen derinin nem kapasitesi de artmış olur. Derinin sağlıklı ve parlak bir görünüm kazanması için nem dengesinin ideal olması gerekir. Yeterince nemli olmayan ciltler, olması gerekenden önce kırışarak yaşlı görünmeye başlar. Farklı cilt tiplerine kolaylıkla uygulanabilen Hydrafacial cilt bakımı, cildin ihtiyaç duyduğu tüm bakım işlemlerinin tek seansta ve el değmeden yapılmasını sağlamaktadır.

Cildin derinlemesine temizliği ve rahatça nefes alıp nemlenmesinin sağlanması için yapılan uygulamalara Hydrafacial cilt bakımı adı verilmektedir. Hydrafacial uygulaması;

• Cilt yenileme,

• Akne ve leke tedavileri,

• Cilt gözeneklerini açma,

• Cildin nem dengesini sağlama

gibi tedavilerde kullanılan bir işlemdir. Vakum tekniği ile çalışan bu yöntemde cilt Hydrafacial cihazı ile derinlemesine temizlenmiş olmaktadır. Enjeksiyon ve benzeri uygulamalar olmadığı için Hydrafacial cilt bakımı tamamen ağrısız ve acısızdır. Geliştirilmiş teknolojilere sahip cihazlar kullanıldığı için cilde zarar vermeden cildin en iyi şekilde yenilenmesini sağlamaktadır.