Ankara Kirpik Lifting

Özel solüsyonlar ile hem kirpiklere keratinle bakım yapılır hem de maskara efekti verilerek daha uzun, hacimli ve kıvrık görünmesi sağlanır. 2.5 - 3 ay kalıcıdır. Sen de uzun süre daha dolgun, uzun ve hacimli kirpiklere sahip olmak istiyorsan; ister evinde ister salonda Melo App profesyonellerinden randevunu al.

Müşterilerimin ne istediğini anlayarak titiz ve özenli çalışırım. Trendleri takip ederim.


Pro Makeup Artist Gelin ve özel gün makyajları için iletişime geçebilirsiniz.


Kalıcı Makyaj Uzmanı Protez Tırnak ve Kalıcı Öje


Titiz çalışma arkaşları ve saatinde hizmet veriyoruz


Tüm yeniliklerle son sistem titiz çalışma alanımızla sizleri bekliyoruz 🦩


Meslege 2015 yilinda basladim bircok güzellik merkezinde Estetisten olarak calistim.2017-2019 Gazi Üniversitesi Saç Bakimi ve Güzellik Hizmetleri Bölümünden Okul Birincisi olarak mezun oldum. Suan Kozmetik Firmasinda Egitmen olarak calismaktayim.


Salı günleri de hizmet vermekteyiz.


Profilimde bulunan işlemleri yapmak üzere herkesi bekliyorum🤗


Protez tırnak uzmanı


15 yıldır cilt bakımları üzerinde çalışmalar yapıyorum.cildin ihtiyacına göre protokoller yapıyorum.Aynı zamanda kalıcı makyaj alanında uzmanlıklarım var.Usta öğretici, ustalık,hijjen belgelerim mevcuttur


Daha fazla yükle

Ankara Kirpik Lifting

Bakışlara anlam kazandıran en önemli faktörlerden biri olan kirpiklere uygulanan kozmetik işlemlerden biri de kirpik lifting uygulamasıdır. Kirpikleri kaldırmak ve daha estetik bir görünüm kazanmak amacıyla kirpik lifting işlemleri yapılmaktadır. Göz bölgesini doğrudan ilgilendiren bu kozmetik uygulamada, işinde uzman ve deneyimli kişilerden destek almak çok önemlidir. Kirpikler üzerinde uygulanan lash lifting işlemlerinde farklı yöntemler kullanılabilmektedir. Bu yüzden kirpiklere kıvrım kazandırma, dolgunlaştırma gibi teknikler uygulanarak kişinin istediği görünüme ulaşmak mümkündür. Ankara’da ikamet ediyorsanız, siz de daha delici ve etkileyici bakışlara kavuşabilmek için her iki kirpiklerinize de lash lifting uygulaması yaptırabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Melo platformu bünyesinde profesyonel seviyede kirpik lifting uygulamaları yapan deneyimli kuaför ve güzellik uzmanlarına ulaşmak oldukça basittir.

Kirpik lifting uygulamasının başarılı bir şekilde yapılabilmesi için en gerekli unsurların başında deneyimli güzellik uzmanlarından destek almak gelmektedir. Dolayısıyla donanımlı kuaför salonlarında ve güzellik merkezlerinde yapılan bu tür kirpik lifting işlemlerini, kuaför salonu dışında evde yapmak da mümkündür. Tecrübeli kuaförler, evinize gelerek sizin için kirpik lifting işlemini başarılı ve kusursuz biçimde gerçekleştirebilmektedir. Güzellik salonlarında yapılan kirpik lifting uygulamalarıyla birebir aynı işlemler ev ortamında da yapılabilmektedir. Kirpiklere nasıl bir müdahalede bulunulacağına deneyimli güzellik uzmanları ile müşteriler ortak karar vererek en ideal sonuçlara ulaşabilmektedir.