Afrika Örgüsü (Box Braid)

Afrika örgüsü, saça sentetik saç eklenerek farklı modellerle örülmesi işlemidir. Birçok model ve renkte ortalama 2-3 ay gibi uzunca bir süre kullanılabilir. Özellikle yaz aylarında, tatil sezonunda saçlarına vakit ayırmak istemeyen ve her an harika saçlarla gezmek isteyenlerin favori hizmetidir! Saçları 8 cm den uzun olan herkesin rahatlıkla tercih edebilir.

15 yıllık renklendirme ve anatomik saç kesim uzmanıyım bir çok yurt içi ve yurt dışı seminerler verdim. işimi seviyorum ve tüm müşterilerimi mutlu etmek için tüm deneyimlerimi uyguluyorum.


Saclarini kesen kadin hayatini degistirmek üzeredir.Kuaförünüzle konuşmak neredeyse terapistinizle konuşmak gibidir. - Andie MacDowell      Bence bir kadının yetenek yanında sahip olabileceği en önemli şey, onun kuaförüdür. - Joan Crawford      Manikur pedikur makeupartist masaj orgu ve sac sekillendirme kas dizayn lifting


💆‍♀️💇🏼‍♀️💈


Herkese merhaba trend balyaj ve trend tonlamalar için bekliyorum


28 yillik tecrube sac ve guzellik


Saç kesimi, boya, röfle, omre, porfosyonel makyaj, topuz, Maşa, fön çeşitleri, (düz, dalgalı, kırık, dışa dönük) türban, gelin başı, nişan başı, Altınoran kaş alımı, ağda ve diğer tüm kuaförlük hizmetleri için teknik bilgi ve tecrübeye sahibim güler yüzlü iletişim ve müşteri memninyeti benim için çok önemlidir. Danışmanlarımın istediği hizmeti sunarken aynı zamanda kendilerini rahat ettirmek hoş sohbet ile kuaförlük hizmetini sağlamak birinci amacımdır.