Damat Tıraşı ( Full Paket)

Damat tıraşı içerisinde saç kesimi, sakal tıraşı ve kısa bir cilt bakımı içeren bir uygulamadır. Damadın tercihlerine uygun ve modern bir sakal tıraşı yapılır. Ardından saçlar kesilir ve gece boyunca dağılmayacak şekilde sabitlenir. Cilde uygun bir maskeyle cilt rahatlatılır. Ve artık damat geceye hazırdır!

Ankara Paris kuaförde 1990 yılında meslek hayatıma başladım. 2000 yılında beri kendi işletmemi işletiyorum İstanbul’da 4 şubem Gürcistan’danda Tislis’te büyük bir salonum var, kuaför restorant klinik şeklinde 2013 yılında Ombre ve kesim derecemiz vardır..Türkiye’de ilk 5 arasında mikro kaynak renklendirmedeyiz.


Düzenli eğitimlere katılarak en son trendleri takip ediyorum eğerki saçlarınızın yıpranmadan işlem yapılmasını isterseniz ulaşabilirsiniz...


22 yillik meslek tecrubemizle siz degerli musterilerimize hizmet vermekten kivanc duyacagiz Kalite ve %100 musteri memnuniyeti odakli calismaktayiz


SAGLIKLA IŞILDAYAN SAÇLARLA DİKKATLER HEP ÜZERİNİZDE OLSUN Yaklaşık 15 yıldır profesyonel olarak meslegimi yapıyorum. Benim için en önenli olan kişiye özel tasarımlar yapmaktır. Size yakışan şaçınıza dair ne varsa en yeni trend modellerle enerjinizi beraber yükseltebiliriz.


23 yıllık bilgi ve birikim ile siz degerli beyefendilere hizmet vermekteyim.. Anatomik sac ve sakal kesimi uygulamaktayim..


10 yilik deneyimli sac yasarimci Temiz ve hijyenik covit 19 kurallarina uygun bir şekil de servis vermekteyiz


Titiz çalışıyorum müşterimi iyi anlıyorum


Damat Tıraşı

Damat tıraşı, düğün hazırlığında damat için en önemli olan konuların başında geliyor. Damatların doğru tıraşı olması, doğru zamanda olması büyük önem taşıyor. Damadın bakımlı görünmesi, damatlığına uygun tıraşı olması son derece önemlidir. Toplumumuzda damadın düğün öncesi ritüelleri arasında damat tıraşının yeri farklıdır. Gelin nasıl ki haftalar öncesinde kuaför hazırlıklarına başlıyor, aynı hazırlık pek bilinmese de damat için de başlıyor. Damat tıraşı elbette gelinin daha meşakkatli olan gelin saçı hazırlığına göre çok daha basit kalıyor. Düzgün kesilen sinek kaydı damat tıraşı çoğu damat için yeterli oluyor. Yine de bazı erkekler daha farklı tıraş tarzları ile farklılık yaratmak isteyebiliyor. Özellikle son zamanlarda ortaya çıkan metro seksüel erkekler daha özenli tıraşları düğünlerinde taşımak isteyebiliyorlar. Geçmişten günümüze gelen önemli bir gelenek olan damat tıraşı, hangi bölgede uygulandığına göre değişebiliyor. Eskiden damat tıraşı olurken damat meydanda sandalyenin üzerinde tıraş olurdu. Bu sırada damadın arkadaşları da damadın yanında olurdu. Bu ülkemizdeki en yaygın ritüellerden bir tanesiydi. Günümüzde köylerin yapısının bile değişmesi ile birlikte bu gelenek pek uygulanmasa da halen damat tıraşına verilen önem devam ediyor. Sizin de en mutlu ve özel gününüzde doğru şekilde kesilmiş, tarzınızı en iti yansıtan pırıl pırıl tıraşa sahip olmanıza hakkınız var! Eğer aklınızda çılgın bir damat tıraşı model varsa, mutlaka müstakbel eşinizin konu hakkında görüşünü alın, düğünde istenmeyen bir süprizle karşılaşmayın! Eğer damat tıraşı olarak daha önce kullanmadığım bir modeli denemek istiyorum, düğünümde farklılık gerekiyor derseniz, en az 1 ay öncesinden yeni kullanmak istediğiniz modeli prova etmenizde fayda var.

Damat tıraşı kısaca düğün zamanı erkeğin saç ve sakalının aynı anda kesilmesi olarak tanımlanabilir. Bu işlemde damadın saç ve sakalına onun yüzüne, tarzına ve istediğine en uygun şekilde şekil verilmesi amaçlanmaktadır.

Düğün günü şüphesiz hem erkekler hem de kadınlar için hayatlarının en özel, en güzel günlerinden bir tanesidir. Bu özel günde hem gelin hem de damat en şık, en alımlı, en güzel, en yakışıklı olmak ister. Bunun içinde en güzel damatlığı gelinliği alır, damat en iyi tıraşı olmak, kadın en iyi saç modelini yaptırmak ister. Damat tıraşı damatların düğünden önce en önemli ritüellerinden bir tanesidir. Damatların hazırlığı elbette gelinlerin yapmış oldukları hazırlıkların yanında çocuk oyuncağı gibi kalıyor. Ancak damat tıraşının da kendi içinde zorlukları ve dikkat edilmesi gereken noktaları bulunuyor. Damat tıraşı yapacak uzmanın iyi seçilmesi gerekiyor. Uzman ile aranızda iyi iletişim kurmanız, istediğiniz modele karar vermeniz, istediğiniz modeli uzmana en doğru, yalın ve net şekilde ifade etmeniz büyük önem taşıyor. İstediğiniz sonuçları alabilmeniz için iletişimin güçlü olması elzemdir.

Damat tıraşları günümüzde paket halinde bile satılabiliyor. Örneğin damat tıraşı paketi içinde peeling işlemi de oluyor. Bu sayede damat daha güzel bir ciltte ve saçla düğününe katılmış oluyor. Damat tıraşınızın daha iyi görünmesi için cilt bakımınıza da el atmanızda fayda var. Daha iyi ve sağlıklı bir cilde sahip olursanız, şüpheniz tıraşınızı da daha iyi taşıyabilirsiniz.

Cilt bakımı yaptırmaya karar verirseniz bu bakımı düğün öncesinden hemen bir gün önce yalnızca bir kere yaptırmak yerine, düğünden en az 1 ay önce düzenli uygulama yaptırmanızda fayda var.