Damat Tıraşı ( Full Paket)

Damat tıraşı içerisinde saç kesimi, sakal tıraşı ve kısa bir cilt bakımı içeren bir uygulamadır. Damadın tercihlerine uygun ve modern bir sakal tıraşı yapılır. Ardından saçlar kesilir ve gece boyunca dağılmayacak şekilde sabitlenir. Cilde uygun bir maskeyle cilt rahatlatılır. Ve artık damat geceye hazırdır!

Çok titiz çalışıyorum ve yeni saç trendlerine hakimim


Hızlı ve güzel çalışırım.


Ankara'da etimesgut semtinde 8 senedir faaliyette bulunan işletme sahibiyim kendi işime önem veren müşteri memnuniyetini önemseyen misyonumuz ile hizmet vermekteyiz


İşimiz de iyiyiz pandemi şartlarına uygun bu şekilde çalışmaktayız gelen misafirlerimizi saçlarıyla sakallarıyla ilgilenmeye severiz yeni trendleri takip etmeyi severiz not öğrenmenin yaşı yoktur.


Saçınıza aşık olmayı denediniz mi .?


Merhaba... Ben Sedat, Göktürk bölgesinde asistanlığım da dahil 15 senedir çalışmaktayım, üst düzey salonlarda hizmet verdim.


Düzenli eğitimlere katılarak en son trendleri takip ediyorum eğer ki saçlarınızın yıpranmadan işlem yapılmasını isterseniz ulaşabilirsiniz.


Saçınıza Herkes Dokunabilir Ama Fark Yaratamaz!


Temiz ve titiz çalışmaya özen gösteririm.


Mükemmel bir kuaförünüz olduğu sürece kusurlu bir yaşamınız olup olmadığı önemli değildir.


Yillarin vermis olduğu tecrubeyle kendinizi emin ellere birakin 🤗🌹


İşimde hijyene ve müşterilerimizin fikirlerine,konforuna,estetiğine ayrıca memnuniyetine gerekli önem ve özeni üst düzeyde göstermekteyiz. Amacımız müşterimizi sadece saç kesiminde memnun etmek değil tarzına ve yüz şekline uygun saç kesiminin yanında detaylı cilt ve saç bakımı,röfle,omre,geçiçi ve kalıcı saç düzleştirme,kaş şekillendirme,perma,şekilli fön hizmetimizle de siz değerli müsterilerimize hizmet vermekteyiz.


Kuaförlük bu hayatın düzenidir kişi önce yüz detayını düzgün tutmalıdır önemli olanda budur duruş herkes için önemli bizde o duruşun gerekliliğini sağlamakta olan en önemli parçayız....👍💪.


Günümüze uygun modern saç sakal kesimi. Ev, ofis, bay bayan uzun saça fön kesim


Kişiye özel anatomik saç ve sakal dizaynı. Kişiye özel tek kullanımlık ürünlerle güvenilir hizmet.


Dededen toruna tecrübe ile aktarılan mesleği 1945'ten beridir hizmete sunuyoruz. Bu alanda İstanbul Gelişim Üniversitesi Saç bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü'nden mezun oldum.


Kişiye özel teknik kesim ve anatomik saç kesimi Profesyonel hizmet veriyorum.


Profesyonel Erkek Kuaförüyüm.


Tasarımı güncel modelleri size yansıtmak için buradayım işimi severek yapıyorum siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarım.


Kişiye özel saç kesim uzmanıyım. Saç şekillendirme ve saç kesimi alanında yurtiçi ve yurtdışında aldığım düzenli eğitimlerle her zaman kendimi yeniliyorum ve trendleri takip ediyorum. En önemlisi, müşterilerimi çok iyi dinliyorum ve işimi çok seviyorum!


23 yıldır aktif olarak kamu kurumunda berber olarak çalışmaktayım hafta içi saat 17:00 den sonra hafta sonu her saat müsait oluyorum titiz ve özenli çalışıyorum hijyen kurallarına uyuyorum.


Kişiye özel saç sakal kesimi için lütfen randevu oluşturunuz.


Yarım asırlık babadan oğula geçen tecrübemizle ve genç kadromuzla günden güne artan müşteri potansiyeli ile hizmete devam ediyoruz. Referansımız mutluluğunuz!


Merhaba İsmin hakan ankara’da yaşıyorum 28 Yaşındayım 7 yıldır erkek kuaförlüğü sektöründe dükkan işletiyorum Yaklaşık 15 yıldan beri erkek kuaförlüğü sektöründeyim Değerli müşterilerimizin ev ofis hastane ve iş yerlerinde berber hizmeti sunuyorum.. Herkese hayırlı sağlıklı günler diliyorum


29 yıllık bay ve bayan kuaförüyüm antalyada çalışmaktayım temiz hijyenik bir ortamda tek çalışmaktayım


Erkek saç kesimi,sakal kesimi,el ve ayak bakımı,protez tırnak


İletişim sanattır müşteri memnuniyeti önceliğimdir, bütün belgelerim var.


9 yıllık kuaför hayatıma askerlik ve pandemi dolayısıyla 3 yıllık bir ara vermek zorunda kaldım vermiş olduğum bu kısa arada bayan kuaförlüğü ve masaj eğitimi aldım siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyim.


Sevdiğim işi yapıyorum.


2018 yılından günümüze siz değerli misafirlerimize hizmet veriyoruz. Yapısal değişikliklere kusursuz bir şekilde uyum sağlayarak, bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Başarıya, profesyonel bir ekiple birlikte ulaşabileceğimize inanıyoruz. Böylece siz değerli misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz ve size en iyi halinizle görünme fırsatı sunuyoruz.


30 yıldır işimde uzman olarak çalışıyorum.


26 senedir bu meslekteyim ve her zaman her ustadan bir şey kapmaya çalışmışımdır ve hala öğrenmeye devam ediyorum .Her şeyden öte mesleğimi çok seviyorum.


Merhaba Mesleğe 2004 yılında girdim. 2011 yılında ise İstanbul 6.'sı oldum.


Hijyenik bi ortamda sanatımızı icraa ediyorum temiz çalışıyorum iyi traş olmak sizinde hakkınız


Profosyenel Sanat İle Saçlarınıza Dokunuş Yapıyoruz..


İyi hizmet vermek için elimden geleni yaparım, sağlığınız önceliğimdir.


23 yıllık bilgi ve birikim ile siz degerli beyefendilere hizmet vermekteyim.. Anatomik sac ve sakal kesimi uygulamaktayim..


Saç Tasarımcı ve Güzellik Uzmanı Merhabalar, Ben Berzan Türemiş, saç bakımı ve güzellik hizmetleri sektöründe tutkulu bir profesyonelim. Üniversite eğitimim sırasında, teorik bilgilerimi pratik deneyimlerle birleştirerek bu alanda kendimi geliştirmeye başladım. Üniversite eğitimim boyunca, hem sınıf içinde hem de saha çalışmalarında aktif olarak yer alarak saç bakımı ve güzellik hizmetleri alanında geniş bir bilgi birikimi edindim. Aynı zamanda, set arkasında ve güzellik salonlarında part-time olarak çalışarak sektördeki pratik deneyimlerimi artırdım. Mezun olduktan sonra, farklı güzellik salonlarında çalışma fırsatı buldum ve bu süreçte hem teknik becerilerimi geliştirdim hem de müşteri ilişkileri konusunda önemli deneyimler kazandım. Bu deneyimlerin yanı sıra, freelance olarak çalışarak kendi işlerimi yapma fırsatı buldum ve bu süreçte yaratıcılığımı ve girişimcilik ruhumu ortaya koydum. Güzellik sektöründe sürekli olarak kendimi geliştirmek ve yenilikleri takip etmek benim için önemlidir. Müşterilerime en iyi hizmeti sunabilmek adına güzellik sektöründe edindiğim birikim ve deneyimleri, her yeni projede ve müşteride değerli bir katkı olarak sunmaktan mutluluk duyuyorum.


30 yıldır sektördeyim, profesyonel olarak, salonda hizmet vermekteyim. Unisex bir salondur ve kesinlikle hijyen ilk sırada önem verdiğimiz bir husustur. Salonumuzdaa bay bayan manikür-pedikür, ağda, kaş, cilt bakımı hizmetleri de verilmektedir.


İletişim sanattır. Titiz çalışıyorum, trendleri takip ediyorum ve müşterilerimi iyi anlıyorum. Kişiye özel, tek kullanımlık penuar ve havlular kullanıyoruz. Anatomik saç ve sakal kesimi yapıyorum. Meslekte 30. yılımda tecrübemizle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.


10 yıllık tecrübe kaliteli kişiye özel tıraş hijyenik ve titiz COVİD-19 kurallarına uygun hizmet vermekteyiz.


Berberlik konusunda tam profesyonel olduğumu iddia ediyorum. 11 yaşında başlayan iş hayatım 28 yıldır devam etmekte.


Yenilikçi bir insanim trendleri her zaman takip ederim ve devamlı kendimi geliştiririm.


Daha fazla yükle

Damat Tıraşı

Damat tıraşı, düğün hazırlığında damat için en önemli olan konuların başında geliyor. Damatların doğru tıraşı olması, doğru zamanda olması büyük önem taşıyor. Damadın bakımlı görünmesi, damatlığına uygun tıraşı olması son derece önemlidir. Toplumumuzda damadın düğün öncesi ritüelleri arasında damat tıraşının yeri farklıdır. Gelin nasıl ki haftalar öncesinde kuaför hazırlıklarına başlıyor, aynı hazırlık pek bilinmese de damat için de başlıyor. Damat tıraşı elbette gelinin daha meşakkatli olan gelin saçı hazırlığına göre çok daha basit kalıyor. Düzgün kesilen sinek kaydı damat tıraşı çoğu damat için yeterli oluyor. Yine de bazı erkekler daha farklı tıraş tarzları ile farklılık yaratmak isteyebiliyor. Özellikle son zamanlarda ortaya çıkan metro seksüel erkekler daha özenli tıraşları düğünlerinde taşımak isteyebiliyorlar. Geçmişten günümüze gelen önemli bir gelenek olan damat tıraşı, hangi bölgede uygulandığına göre değişebiliyor. Eskiden damat tıraşı olurken damat meydanda sandalyenin üzerinde tıraş olurdu. Bu sırada damadın arkadaşları da damadın yanında olurdu. Bu ülkemizdeki en yaygın ritüellerden bir tanesiydi. Günümüzde köylerin yapısının bile değişmesi ile birlikte bu gelenek pek uygulanmasa da halen damat tıraşına verilen önem devam ediyor. Sizin de en mutlu ve özel gününüzde doğru şekilde kesilmiş, tarzınızı en iti yansıtan pırıl pırıl tıraşa sahip olmanıza hakkınız var! Eğer aklınızda çılgın bir damat tıraşı model varsa, mutlaka müstakbel eşinizin konu hakkında görüşünü alın, düğünde istenmeyen bir süprizle karşılaşmayın! Eğer damat tıraşı olarak daha önce kullanmadığım bir modeli denemek istiyorum, düğünümde farklılık gerekiyor derseniz, en az 1 ay öncesinden yeni kullanmak istediğiniz modeli prova etmenizde fayda var.

Damat tıraşı kısaca düğün zamanı erkeğin saç ve sakalının aynı anda kesilmesi olarak tanımlanabilir. Bu işlemde damadın saç ve sakalına onun yüzüne, tarzına ve istediğine en uygun şekilde şekil verilmesi amaçlanmaktadır.

Düğün günü şüphesiz hem erkekler hem de kadınlar için hayatlarının en özel, en güzel günlerinden bir tanesidir. Bu özel günde hem gelin hem de damat en şık, en alımlı, en güzel, en yakışıklı olmak ister. Bunun içinde en güzel damatlığı gelinliği alır, damat en iyi tıraşı olmak, kadın en iyi saç modelini yaptırmak ister. Damat tıraşı damatların düğünden önce en önemli ritüellerinden bir tanesidir. Damatların hazırlığı elbette gelinlerin yapmış oldukları hazırlıkların yanında çocuk oyuncağı gibi kalıyor. Ancak damat tıraşının da kendi içinde zorlukları ve dikkat edilmesi gereken noktaları bulunuyor. Damat tıraşı yapacak uzmanın iyi seçilmesi gerekiyor. Uzman ile aranızda iyi iletişim kurmanız, istediğiniz modele karar vermeniz, istediğiniz modeli uzmana en doğru, yalın ve net şekilde ifade etmeniz büyük önem taşıyor. İstediğiniz sonuçları alabilmeniz için iletişimin güçlü olması elzemdir.

Damat tıraşları günümüzde paket halinde bile satılabiliyor. Örneğin damat tıraşı paketi içinde peeling işlemi de oluyor. Bu sayede damat daha güzel bir ciltte ve saçla düğününe katılmış oluyor. Damat tıraşınızın daha iyi görünmesi için cilt bakımınıza da el atmanızda fayda var. Daha iyi ve sağlıklı bir cilde sahip olursanız, şüpheniz tıraşınızı da daha iyi taşıyabilirsiniz.

Cilt bakımı yaptırmaya karar verirseniz bu bakımı düğün öncesinden hemen bir gün önce yalnızca bir kere yaptırmak yerine, düğünden en az 1 ay önce düzenli uygulama yaptırmanızda fayda var.