Microblading

Kişinin yüz ölçüsüne göre istenilen şekil ölçeklendirilir ve ardından bitkisel ve özel bir boya kullanılarak iğne uçlu bir kalem yardımıyla 3 boyutlu gerçek kıl görünümü verilir. Uygulama yapılan bölgede üç boyutlu kıl görüntüsü oluşturulur. Bu sayede uzun süre doğal ve güzel güzel kaşların keyfini sürebilirsiniz.

Merhaba 😊 size biraz kendimden bahsetmek istiyorum; 35 yıllık meslek hayatıma Manikürist olarak başladım. Mesleğime olan sevgi ve ilgimle birçok eğitim aldım. Profesyonel ve hijyen kurallarına uygun, korona tedbirlerine maksimum düzeyde tedbir alarak hizmet vermekteyim. Beni tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.


Kil teknigi kaş tasarimi, microblading, kalici eyelener, kalici dipliner, dudak renklendirme, kas kaminasyon, kirpik lifting


Titiz ve kaliteli çalışma prensibimdir. Ürünlerim doğal kök boyadır. Ve gerekli işlemlerde lokal anestezi yapılmaktadır.


Benim icin önceliğim müşterilerimin memnuniyetidir isimde cok titiz ve seriyimdir onlarin mutlulugu benim mutlulugumdur


Estetik ve Güzellik alanında herşey🌸


Microblading|Kıl Tekniği|Kaş Kontürü

Microblading diğer bir ifade ile kaş kontürü, özel teknikle uygulanan organik boyalar ile kaşları daha biçimli ve gür bir görünüme ulaştırır. Kaş kılları düzgün bir yapıda ilerlemeyen veya kaştaki çok açık renk tonları sebebi ile yüz görünümünde daha soluk ve yaşlı bir görünümden şikayetçi olanlar, Microblading kıl tekniği kaş kontürü ile doğal ve gür görünümlü kaşlara sahip olabilmektedirler. Microblading, dövme uygulamasından çok daha farklı bir işlemdir. Dövme işlemleri derinin alt tabakasına yapılırken, kaş kontrolünde organik boya daha yüzeysel olarak uygulanır. İşlem sırasında titreşimli olmayan ve sabit şekilde kullanılabilen özel alet ile kaşlara ait tasarım şekli belirlenir. Kişinin yüz hatları ve doğal kaş şekli göz önünde bulundurularak çizilen yeni kaş modeli, gür ve biçimli kaş görünümünü ortaya koymaktadır.

Kaş kontürü uygulaması evde yapılmamaktadır. Kaş kontüründe bitkisel olan boya uygulanmadan önce özel kalem ile yeni kaş tasarımına ilişkin çizim gerçekleştirilir. Çizilen bu hatlara uygun şekilde kaş kılları gür ve biçimli bir görünüm için yine özel alet ile uygun bir tonda renklendirilir.

Kaş çizgilerine uyumlu bir işlem yapılabilmesi ve en doğal görünümün elde edilmesi için tüm aşamaların ev ortamı yerine uygun merkez, salon koşullarda gerçekleştirilmesi gerekir. Aynı zamanda insan sağlığını koruma altına alan profesyonel hijyenik koşulların ön planda yer alması açısından evde uygulama tercih edilmemektedir.