OxyGeneo Cilt Bakımı

Son teknoloji 3'ü 1 arada bakım! Cilde içeriden oksijen uygulayarak cildin en üst ölü tabakasının giderilmesi, cilt yapısına uygun özel içerikler kullanılarak cildin beslenmesinin sağlanması ve cildin elastikiyetinin artırılması hedeflenir. Sen de sağlıklı ve nefes alan bir cilt için hemen randevunu al.

Güzelliğin gizemiyle tanışın.. ÇALIŞMA SAATLERİ Pazartesi 09.00-19.00 Salı KAPALI Çarşamba 09.00-19.00 Perşembe 09.00-19.00 Cuma 09.00-19.00 Cumartesi 09.00-19.00 Pazar 10.00-19.00


Gelin makyajı Kına makyajı Cilt Bakımı Bay-Bayan Manikür Bay-Bayan Lazer Epilasyon Bölgesel incelme Protez Tırnak Jel güçlendirme Kalıcı oje Çatlak Tedavisi Selülit masajı İpek Kirpik Kirpik Lifting Kaş Laminasyon Microblaiding Dudak renklendirme İğneli Epilasyon HİZMETLERİMİZ MEVCUTTUR ( No 58 Beauty House)


Yapılan bütün uygulamaların profesyonel olarak eğitimini almış bulunmaktayım. İşimi severek ve zevkle yapıyorum aynı zamanda yaptığım uygulamalarda memnuniyet odaklı çalışmayı seviyorum.


Son trendlerle ve cihazlarla sizleri memnun edecek bakım hizmetleri sunuyorum.


Oxygeneo Cilt Bakımı

Oxygeneo cilt bakımı yeni nesil cilt bakımı teknolojileri arasında yer alır. Bu bakımla birlikte cilde 3 temel bakım aynı anda yapılır. Bu özelliğiyle Oxygeneo diğer cilt bakımlarından ayrılır. Bu bakımla birlikte cildin dış tabakası ölü hücrelerden ayrılmış olur. Cilt beslenir. Cildin ihtiyacı olan oksijen cilde içten verilir. Oxygeneo bakımı ilhamı oksijenden almıştır. Bakımla birlikte pürüzsüz, sağlıkla ışıldayan, canlı cilt sahibi olabilirsiniz. Bu bakımdan hem erkekler hem de kadınlar faydalanabilir. Bakım yapıldıktan sonra etkin bir deri temizliği sağlanmış olur. Bu sırada hafif mekanik soyulma olması normaldir. Deri doğal süreciyle oksijen içeriğini artırır ve toksinlerden arındırılmış olur. Uygulama sırasında hel yapıda besleyici aktif bileşenler infüzyon yoluyla geçiş sağlar. Bütün bu etkiler bir araya geldiğinde sonuç olarak deri yüzeyi arınmış olur, beslenir. Bu işlemde neo revive ve neo bright jeller kullanılmaktadır. Bu jeller gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar. Cilde mat bir görünüm katar, nemlendirir ve besler. Uzman işlem yapmadan önce cildinizin gereksinimlerine özel jeller arasından seçim yapacaktır. Örneğin uzman cilt yaşlanması için jel tercih edebilir ya da deride renk bütünlüğü için seçim yapabilir. Bazı ciltler için kombin yaparak da uygulama yapılabilir. Oxygeneo teknolojisi Gene O adlı platform tarafından sunulan bir hizmettir. Bu platform Ultrasound teknolojilerini kullanmaktadır. Cildin her yerine cilt bakımı yapılabilir. Ellerin dış yüzeyi, dekolte, boyun ve yüz bölgesi için bakım yapılabilir. Bütün cilt tipleri için uygulama yapılabilir. Cilt bakımıyla birlikte tripollar radyofrekans sayesinde deri katmanlarının kontrollü şekilde ısınması sağlanıyor. Bu şekilde kolajen lifleri gerginleşir ve sıkılaşır. Cilt sonuç olarak daha pürüzsüz, dolgun ve diri oluyor. Bütün bu işlemler güvenilir şekilde gerçekleşiyor. Kişi işlem sırasında kesinlikle acı vs hissetmiyor. Radyofrekans teknolojisi halk arasında ütüleme olarak da biliniyor. Özellikle ağız ve göz çevresi gibi bölgelerde cilt yaşlanmasının önüne geçmek için tercih ediliyor. Daha ilk uygulama yapılmasından itibaren sonuç alınmaya başlanır.

Besleyici değeri yüksek olan Oxygeneo cilt bakımı etkisini jellerin deriyle temas etmesi halinde göstermeye başlar. Bu jeller Neo Revive ve Neo Bright’dır. Capsugen döner bir başlığa takılır. Bu başlık yardımıyla deriye uygulama yapılır. Jel sayesinde temizlikle birlikte mekanik bir soyma işlemi başlamış olur. Bu işlem sırasında yoğun karbondioksit açığa çıkar. Karbondioksit işlem sırasında küçük baloncuklar halinde yayılır ve açılır. Bu etkiye Bohr etkisi adı verilmektedir. Bu etki sayesinde fizyolojik yanıt tetiklenir ve dokulara giden oksijen miktarı artar.