İstanbul Protez Tırnak

Protez tırnak, tırnağın üzerine koruyucu maddeler sürülerek hazır uzun tırnakların takılması işlemidir. Ortama hizmet süresi 1.5 - 3 saat arasındadır. Tırnağın uzama hızına bağlı olarak ortalama 3-4 haftada bir yenilenmelidir. Tırnak uzatamayan ve tırnaklarının hep bakımlı görünmesini isteyen kadınların en çok tercih ettiği uygulamalar arasındadır. Sen de uzun ve bakımlı tırnaklara anında sahip olmak istersen ister evinde ister salonda Melo Uzmanları’ndan randevunu al.

14 senelik tecirubeli protez tırnak uzmanıyım.


Merhabalar,5 yıllık tecrubeye sahibim,bugüne kadar yaklaşik 3 bin kisiye tirnak işlemleri yapmişim ve ayni zamanda eğitim da veriyorum.Güzelik sektoründe hemen hemen her alanda caliştim ve eğitim aldim. Kaliteli ve uzun süre kaliciligini sağlayan tirnaklara sahip olmak için randevu alın asla pişman olmazsiniz❤️


Merhaba :) Profesyonel olarak protez tirnak, kalici oje, manikür ve pedikür alanlarında hizmet vermekteyim.


Merhaba ben 24 yaşımdayım , bu işi 3 senedir yapıyorum. İşimi çok seviyorun özenli ve temiz bir şekilde yapıyorum. Eğitimimi Rusya / Saint Peterburg şehrinde aldım .Sadece para kazanmak değil , çünkü bu sanat işi puanlamaları size bırakıyorum...


Kalici oje prorez tirnak el qyak bakum kisisel bakim agda


Kalıcı makyaj adına herşey


Protez Tırnak – İstanbul

Tırnakları ile ilgili tırnak yeme gibi problemleri bulunan veya tırnaklarının daha uzun ve daha güzel bir görünüme kavuşmasını isteyenler; protez tırnak uygulamasını tercih etmektedirler. Protez tırnakların aylık düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kullanım süreleri ile ilgili ise bir kısıtlama yoktur. Kullanım süresi sınırsız olan bir bakım uygulamasıdır. Sizin tırnağınız ile bütünleştiği için doğal tırnaktan ayırt edilmeyen bir görüntüsü bulunmaktadır. İlk kez protez tırnak uygulaması yapılacağı zaman bu uygulama ortalama 1 saat içerisinde tamamlanabilmektedir. Akrilik, dipping ve jel olmak üzere üç farklı protez tırnak çeşidi bulunmaktadır. Tırnakların yapılarının bozulmaması için uygulama esnasında bir koruyucu uygulama yapılmaktadır. Üç kısma protez yapıştırılması sonrasında şekillendirme yapılmaktadır. Doğal tırnaktan ayırt edilmemesi amacı ile aynı seviyeye kadar törpüleme yapılmaktadır. Tırnakların kalan kısmının jel ile kaplanması sonrasında tırnaklar tekrar törpülenmektedir ve bu şekilde protez tırnak uygulaması yapılmış olmaktadır. Akrilik protez tırnak, akrilik tozun sulandırılması ile yapılmaktadır. Kokusu oldukça güçlüdür ve 2 aşamalı bir sistem ile yapılmaktadır. Yaklaşık 20 dakika asetonda bekletmek ile beraber bu tırnakların çıkartılabilmesi mümkündür. Jel tırnak ise tırnağın uzunluğunun ve şeklinin değiştirilebilmesi için kullanılmaktadır. İnce ya da kalın tabaka halinde olabilmektedir. Esnek olduğu gibi herhangi bir şekilde sararma tehlikesi de bulunmamaktadır. Ayrıca kırılmaya karşı da dayanıklı bir malzemedir. Jelin içerisine eklenen ipek ve fiberglas ile tırnağın dayanıklılığı daha da arttırılmaktadır. Doğal tırnakmış hissi veren jel tırnaklar daha avantajlı oldukları için akrilik protezlere göre daha fazla tercih edilmektedirler. Protez tırnaklar ne zaman çıkartılmak istenir ise, bir uzman ile görüşülerek özel solüsyonlar yardımı ile çıkartma işlemi yapılabilmektedir. Kendiniz çıkartmak isterseniz asetonsuz oje çıkartıcının yanı sıra asit içeren kimyasallar da kullanılacağı için eldiven ile çıkartılmalıdır.

Tırnak uzatamayan, tırnak yeme problemi olan kişiler için protez tırnak uygulaması kurtarıcı gibi olmaktadır. Sadece ayda bir bakım yaptırılması yeterli olurken hayatları boyunca uzun ve hoş bir görünüme sahip olan tırnaklara sahip olabilmektedirler. Aynı zamanda tırnak yeme gibi kötü alışkanlıklardan da kurtulmuş olmaktadırlar. İster evde ister güzellik merkezlerinde protez tırnak uygulaması yaptırılabilmektedir.

Takma tırnak kullanıldığında, tırnakta bir yabancılık hissi oluşmaktadır. Bu da kişiyi rahatsız etmektedir. Ancak protez tırnak kullanıldığında o yabancılık hissi görülmemektedir. Kendi tırnağınız ile bütünleşmekte ve doğal bir görünüm ortaya koymaktadır. Tırnak boyu tercihe göre ayarlanabilmekte ve ojeye göre daha uzun süre kalabildiği için oldukça avantajlı bir seçim olmaktadır. Protez tırnaklar sıcak sudan, deniz suyundan, havuz klorundan, sabundan ve şampuandan etkilenmedikleri için kullanım rahatlığı da sağlamaktadırlar.