Arvento x Melo App


Arvento Mobil Sistemler, çalışanlarının iş yaşamıyla kişisel hayatı arasında denge sağlamalarına ve motivasyonlarını yüksek tutmalarına yardımcı olmak için ofislerini ziyaret ettik! Çalışanların mutluluğu ve sağlığı, iş verimliliği açısından son derece önemlidir ve bu nedenle kurumsal wellbeing etkinliklerimizi oldukça değerli buluyoruz.

 

💄 Konsept Makyaj Etkinliği:

 

Arvento ofisinde gerçekleştirilen etkinlikte, Melo App'in deneyimli makyaj sanatçıları çalışanlara özel konsept makyaj hizmeti sundu. Katılımcılar, farklı temalara uygun makyaj tekniklerini öğrenme fırsatı buldular. Profesyonel makyaj sanatçıları eşliğinde, katılımcılar kendilerine özel bir makyaj deneyimi yaşadılar ve iş günlerine renk kattılar. Günlük makyaj tekniklerinden özel etkinliklere kadar geniş bir yelpazede hizmet veren Melo App, çalışanlarımıza benzersiz bir deneyim sunmamıza yardımcı oldu.

 

📈 Kurumsal Verimliliği Arttırın:

 

Siz de kurum içi verimliliği arttırmak ve çalışanlarınızın mutluluğunu ön planda tutmak istiyorsanız, Melo App ile işbirliği yapabilirsiniz. Kurumsal wellbeing etkinlikleri, çalışanlarınızın moralini yükseltir, motivasyonlarını artırır ve dolayısıyla iş verimliliğini artırır. Detaylı bilgi ve işbirliği talepleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.