Kurumsal Well-Being Hizmetlerimiz ile Tanışın!


Kurumsal Well-being Nedir?

Kurumsal well-being, iş yerinde çalışanların fiziksel, ruhsal ve zihinsel sağlıklarının korunmasını ve geliştirilmesini içerir. Bu kavram, çalışanların motivasyonunu ve verimliliğini artırırken aynı zamanda stresi azaltır, devamsızlık oranlarını düşürür ve genel olarak çalışan memnuniyetini yükseltir. Kurumsal wellbeing'in özünde, işveren ve çalışanın karşılıklı olarak birbirlerine sağladığı fayda, destek ve takdir yatar. 

 

Melo App ve Well-being Hizmetleri

Kişisel bakımı ‘herkes için erişilebilir kılma’ vizyonumuzla yola çıktık. Çıktığımız bu yolda bakım hizmetlerimizi kurumlara da taşıdık ve birçok dev kurum ile keyifli wellbeing etkinlikleri gerçekleştirdik. Google Türkiye, Somerset, Philip Morris Türkiye, ING Bank, Pernod Ricard, Kibar Holding ve Vodafone gibi birçok dev firmanın da aralarında bulunduğu well-being etkinliklerinde kurumların taleplerine uygun şekilde konsept makyaj, nail art ve ofis masajı hizmetleri sunduk.

Kurumlara Özel Well-Being Hizmetlerimiz

1. Ofis Masajı Hizmeti: Çalışanların hem mental hem fiziksel olarak rahatlamalarında en çok etkisi olan hizmetimizdir. Ofis masajı hizmetimizle özel masaj sandalyelerimizde 10-15 dakikalık baş, boyun, kol ve el masajı sunarak çalışanların hem kasların gevşemesine hem kan dolaşımının artmasını sağlıyoruz.


2. Profesyonel Makyaj Hizmetleri: Makyaj kişisel imajı, özgüveni ve enerjiyi yükseltir. Profesyonel makyaj sanatçılarımız

belirlenecek temaya göre konsept makyaj veya gün içerisinde ofiste kullanabilecek hızlı ofis makyajı hizmeti sunar.
Aynı zamanda bazı makyaj sanatçılarımız usta öğreticiler olup, makyaj hizmetinin yanı sıra toplu (online veya offline) makyaj eğitimleri de vermektedir. Bu eğitimlerde, çalışanlarınızın kurumunuzda, günlük hayatlarında  kullanabilecekleri pratik makyaj eğitimleri verilmektedir.

3. Manikür - Nail Art Hizmeti: Düzenli manikür ve pedikür, hem hijyen hem de estetik açısından önemlidir. Melo App uzmanları, çalışanlarınıza rahatlatıcı ve yenileyici bir deneyim sunar. El bakım uygulamalarında konsepte uygun renkli nail artlar

veya ekspres manikür tercih edilebilir.

4. Profesyonel Kuaför Hizmetleri: Profesyonel kuaförlerimiz hem erkek hem kadın çalışanlarınıza fön, maşa, örgü vb. basit tasarım hizmetleri sunar.Kurumunuzun herhangi bir etkinliği veya toplantı gününde tüm ekibinizin motivasyonunu ve özgüvenini yükseltir.

Well-being Etkinliklerimizi Nasıl Planlıyoruz?

Kurumunuzun beklenti ve ihtiyaçlarını öğrendikten sonra sizin için uygun olabilecek hizmetlerimizi sunuyoruz. İstenilen hizmetleri, hizmet verilecek çalışan sayınızı ve tarihi planladıktan sonra ekibimizle ve gerekli tüm malzemelerimizle birlikte kurumunuzda bize ayıracağınız konuma gelerek hazırlıklarımızı yapıyor, randevu sistemiyle birlikte çalışanlarınıza eşsiz bir Wellbeing deneyimi sunmaya başlıyoruz.

Melo App ile Keyifli bir Mola!

Melo App’in profesyonel wellbeing hizmetleri ile ‘mola’ kavramı benzersiz bir deneyime dönüşüyor. Çalışanlarınızın keyifli bir mola geçirebilmesi ve en önemlisi bu moladan en çok verimi alabilmeleri için size özel çözümlerimizle ve uzman kadromuz ile sizlerle tanışmayı bekliyoruz!