Webtures x Melo App


Ekim ayında kişisel bakım ve güzellik hizmetlerimizi sunmaya devam ettik. Melo App Kişisel Bakım İstasyonu, Webtures Danışmanlık Şirketi'ndeydi!  Webtures çalışanları için yenileyici ve rahatlatıcı bir mola sunduk.

 

Neler Yaptık?

 

💆‍ Ofis Masajı:

Profesyonel masaj terapistlerimizce çalışanların zihinsel ve fiziksel stresini azaltmak çok önemli. Kurumsal wellneslerimiz sayesinde çalışanların sağlığını destekliyoruz.

Kısa seanslar halinde yaptığımız ofis masajlarında, sırt, boyun, omuzlar ve kol bölgelerine odaklanıldı, kas gerginliği azaltılarak iş verimliliği arttırıldı. Ofis masajı masa başında çalışan müşterilerimizin favorisi oldu!

💅 Hızlı Manikür:

Bakımlı eller için hızlı manikür uygulandı. Tırnaklar düzenlendi ve cilalandı. Müşterilerimizin tercihlerine göre farklı manikür seçeneklerini sunarak eller daha güzel hale getirildi.

 

💇‍Saç Şekillendirme:

Yenilenmeye ihtiyacı olanlar için profesyonel saç stilistlerimiz uygun teknikler kullanarak müşterilerin istedikleri saç tarzını oluşturdular. Bu işlem sırasında fön makinesi, maşa veya düzleştirici gibi araçlar kullanılarak saçın daha düzgün ve çekici görünmesini sağlandı.

 

💄 Makyaj:

İçindeki ışığı yüzüne yansıtmak isteyenler için cilt tonu eşitlendi, gözler vurgulandı ve dudakları belirginleştirildi. Bu işlemler sırasında x kozmetik ürünleri ve y teknikleri kullanıldı.

 

Wellbeing Etkinliklerinizi Farklılaştırın:

 

Eğer siz de wellbeing etkinliklerinizi farklılaştırmak ve verimliliği artırmak istiyorsanız, bize contact@meloknows.com adresinden ulaşabilirsiniz. Size özel çözümler sunmaktan mutluluk duyarız.