Kalıcı Fondöten - BBGLOW

Bu işlem, özel cihazlar yardımıyla cilt tonunuz renginde bitkisel serumlar ile cilde uygulanarak yapılır. Cilt tonunu aydınlatıp ve renk tonunu eşitleyerek fondöten gibi cilde parlak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Yaklaşık 1 yıl boyunca kullanabileceğin bu pürüzsüz cilt görünümü için sen de randevunu oluştur.

Müşteri memnuniyeti ve hijyen önceliğimdir. 15 yıllık bu sektörde 2015 ten itibaren kendi işyerimde hizmet vermekteyiz.


Titiz çalışma arkaşları ve saatinde hizmet veriyoruz


Merhaba 😊 size biraz kendimden bahsetmek istiyorum; 35 yıllık meslek hayatıma Manikürist olarak başladım. Mesleğime olan sevgi ve ilgimle birçok eğitim aldım. Profesyonel ve hijyen kurallarına uygun, korona tedbirlerine maksimum düzeyde tedbir alarak hizmet vermekteyim. Beni tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.


6 yillik eğitim suresi boyunca yaptigim bir kac islem fiyatlar piyasanin cok altinda ve mutlu musteri hedefimiz Mikroblading•ipekkirpik👀 •Dipliner•Eyeliner•Babyliner•Dudak Pigmentasyonu👄 •Protez Tırnak•Kalıcı oje•Medikal Manikür 💅


Danışanlarımın isteklerini dinleyip onların hissettiklerine,ve sevdiği görünümlerine ulaşmalarını sağlıyorum.


Pmu artist, skin specialist, skin coach


Titiz ve kaliteli çalışma prensibimdir. Ürünlerim doğal kök boyadır. Ve gerekli işlemlerde lokal anestezi yapılmaktadır.


İletişim santtır titiz çalışıyorum yeni trendler her daim takip ediyorum işimi severek yapıyorum


📌YALNIZCA PAZAR GÜNLERİ HİZMET VERMEKTEYİM📌 Estetisyen ve Kalıcı makyaj uzmanı olarak 1 yıldır İzmir içi hizmet vermekteyim. Kusursuz altın oran ve kusursuz kalıcı makyaj işlemleriniz için sizleri bekliyorum💙


Merhaba Sevgili Danışanlarım Bodrum dan Selamlar sizlere profesionall hizmet sunmak icin bu platformdayim tanismak icin sabirsizlaniyorum


Protez tırnak uzmanı


Güzellik Sektörü tüm eğitimler ve tüm işlemler


Güzel olmanın ve kendine güvenmenin yaşı ve ya cinsiyeti yoktur. Kendiniz için ne iyiyse onu yapın... ⭐


Herşeyden önce güven ve samimiyet önceliğimdir.. ☺️


İletişim sanattır.. Müşteri memnuniyeti, üst seviyede hizmet verilmektedir..


Estetik ve Güzellik alanında herşey🌸


15 yıldır cilt bakımları üzerinde çalışmalar yapıyorum.cildin ihtiyacına göre protokoller yapıyorum.Aynı zamanda kalıcı makyaj alanında uzmanlıklarım var.Usta öğretici, ustalık,hijjen belgelerim mevcuttur


Daha fazla yükle

BB Glow – Kalıcı Fondöten

BB glow özel serumlar kullanarak uygulanmaktadır. Rahatsızlık veren cilt sorunlarından bu uygulama ile kurtulabilirsiniz. Kalıcı fondöten uygulaması bitkisel serumlar ile yapılmaktadır. İsmi her ne kadar kalıcı olarak anılsa da, kalıcı makyaj uygulamaları arasında bulunmaz. Uygulama sırasında herhangi kimyasal kullanılmaz. Tamamen bitkisel içerikler olması kullanıcı açısından sağlıklıdır. Bu uygulama ile birlikte doğal cilt görünümüne sahip olabilirsiniz. Yalnızca kadınlar değil erkekler de bu uygulamadan yararlanarak harika görünümlü ciltlere sahip olabilirler. Unisex bir uygulamadır. Aydınlık ve ışıltılı bir cildiniz olur. Cildinizde farklı renk tonları bu uygulama sayesinde eşitlenir. Cilt renkte olur. Sivilce ve aknelerden kaynaklanan izler ortadan kalkar. Pürüzsüz bir tene sahip olursunuz. Yeni hücre üretimini de tetikleyen bir uygulama olması sayesinde cilt sağlığı için faydalıdır. Bu uygulamadan sonra ciltte bulunan radikaller nötralize edilmektedir. Gözünüzün atlında morluklar ve göz çevrenizde koyuluklar varsa bu uygulama ile istenmeyen bu oluşumlardan hemen kurtulursunuz. Göz çevrenizin aydınlık olması yorgun görünümün ortadan kalkmasını sağlayarak kişiye aydınlık ve fresh bir görüntü kazandırmaktadır. Ayrıca göz çevresinde çoğu kişide mevcut olan kılcal damar görünümü de ortadan kalkar. Yüzde herhangi bir yara izi varsa bu izleri kapatmak için her gün makyaj yapmak zorunda değilsiniz. Makyajınızın akması vb. konularda da endişe etmeniz gerekmiyor. Çünkü BB Glows sayesinde sürekli makyaj yapmanıza gerek kalmadan bu izleri kamufle edebiliyorsunuz. BB Glow uygulaması yalnızca yüzeysel kapatma yapmaz. Aynı zamanda cildin tabakalarında hem kolajen hem de elastin üretimini destekler. Bu sayede cildin üzerinde yer alan, çok yer etmemiş ince kırışıklıklar ortadan kalkar. Clit daha esnek bir görünüme kavuşarak sağlıklı bir izlenim verir.

Kalıcı fondöten uygulaması olarak bilinen BB Glow, cildin vitamin mineral ve bitki özlerine olan ihtiyacının giderilmesini sağlamaktadır. Bu uygulama clit bakımı ve medikal estetik alanında yer almaktadır. Kalıcı fondöten uygulamasının kalıcı makyaj uygulaması arasında yer almadığını belirtmekte fayda var. Cilde uygulanan bu özel serimler kolajen üretimini destekler. Kolajen üretimi ile birlikte kırışıklıklar azalır, cilt tonu eşitlenir, lekeler ortadan kalkar, aydınlık bir cilt ortaya çıkar, cilt sağlıklı bir görünüme kavuşur. Bütün bu özelliklerden hem erkekler hem de kadınlar faydalanabilmektedir.

BB Glow uyglaması için serumlar kullanılır ve bu serumlar ciltte bulunan serbest radikallerin nötralize edilmesini sağlar. Ciltte yer alan melanin bu sayede UV ışınlarına maruz kalmaz. BB glow uygulamasını yaptırmak için yaklaşık 40 dk zaman ayırmanız yeterli olacaktır. İşlem uygulaması sırasında herhangi bir acı hissetmeyeceksiniz. Genellikle uygulama aralıkları 10 gündür. 3 seans uygulama yapılması tavsiye edilir. Seans sayısı kişinin durumuna ve ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilir. 1 sene boyunca işlem kalıcılığını korur ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.