Sakal Boyama

Sakallarda çıkan beyaz kılların ortadan kaldırılması için boya işlemi yapılmaktadır. Saçla eşit renk tonuna getirilen sakallar uzmanlar tarafından boyanarak daha doğal bir görünüm kazandırılır. Sen de sakallarını boyatmak istersen Melo Uzmanları bir tık uzağında seni bekliyor.

22 yillik meslek tecrubemizle siz degerli musterilerimize hizmet vermekten kivanc duyacagiz Kalite ve %100 musteri memnuniyeti odakli calismaktayiz


29 yıllık bay ve bayan kuaförüyüm


25 yılı aşkın tecrübemi sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayım Anatomik kesim yapmaktayım yani kişiye özel kafa yapısı saç yapısına özel Usturayla saç kesmekteyim İstediginiz her modeli yapabilirim


23 yıllık bilgi ve birikim ile siz degerli beyefendilere hizmet vermekteyim.. Anatomik sac ve sakal kesimi uygulamaktayim..


10 yilik deneyimli sac yasarimci Temiz ve hijyenik covit 19 kurallarina uygun bir şekil de servis vermekteyiz


Bıyık ve Sakal Boyama

Erkeklerin faydalandıkları kozmetik işlemlerin başında bıyık ve sakal boyama gelmektedir. Özellikle yaşlanmaya bağlı olarak sakal ve bıyıklarda çıkan beyaz kılların ortadan kaldırılması için boya yapılmaktadır. Sakallar ve bıyıklar boyandıktan sonra kişi çok daha genç bir görünüme kavuşmuş olur. Sakal ve bıyıklarını boyatan erkeklerin sayısı her geçen gün artıyor. Çünkü gelişen teknolojiyle birlikte hiçbir zararı olmayan doğal boya markaları ortaya çıkıyor. Boya yapma işlemi kısa zaman alıyor ve anında sonuçlarını görebiliyorsunuz. Kişisel bakım marketlerinde sakal ve bıyık boyamaya özel çok sayıda ürün bulunuyor. Sarıdan, kızıla, siyahtan pembe gibi renklere kadar artık her renkte boyalar bulunuyor. Kimi boyalar kalıcı sonuç verirken, tek yıkamayla çıkan yani kalıcı olmayan boyalar da bulunuyor. Her iki çeşit boyadan da her bütçeye uygun bulmak mümkündür. Sakal boyası sayesinde sakalınızı tek renk gösterebilirisiniz. Yapılan çalışmalar kendilerine bakan erkeklerin kendileri hakkında daha iyi hissettiklerini ortaya koymuştur. Kendilerine bakan erkekler daha özgüvenli, sosyal ve mutlu oluyorlar. Ayrıca kendilerini daha genç göründükleri için daha genç hissediyorlar.

Elbette bıyık ve sakal boyama işlemini kendi başınıza yapabilirisiniz. Bu işlemi daha önce hiç yapmamış olsanız bile, satın alacağınız boya ile birlikte bile detaylı bir kullanım kılavuzu gelir. Bu önerileri takip ederek bıyık ve sakalınızı kolayca boyayabilirsiniz. Ne var ki her işin uzmanına bırakılmasında fayda var. Uzman birisinden yardım almanız halinde daha başarılı sonuçlar alırsınız. Ayrıca zamandan tasarruf etmiş olursunuz.