Yüz Lazer Epilasyonu

Çeşitli hormonal rahatsızlıklar sebebi ile yüz bölgesinde oluşan tüylenme problemi yaşayanlar için hızlı ve etkili bir yöntemdir. Bu hizmette bir seans lazer epilasyon hizmeti için randevu alabilir ve tüylerinin tamamen bitmesi için kaç seansa daha ihtiyacın olduğunu randevu esnasında öğrenebilirsin.

Merhabalar ben Zehra aldığım eğitimlerle beraber yeniliklere önce olmak yeniliklere katılmak hedefim bu alanda Manikür Pedikür- kalıcı oje - protez tırnak - jel tırnak - jel tırnak bakımı - tırnak uzatma - tırnak yeme problemleri - nail art - Bolgesel İncelme - Kalici Makyaj - Mikroblading - Eyeliner ve Lazer Epilasyon vermekteyim.


Uzman estetisyen. Protez tırnak uzmanlığı, Cilt bakımı uzmanlığı, lazer epilasyon , g5 masaji , leke tedavisi 💕


Titiz çalışma arkaşları ve saatinde hizmet veriyoruz


Uzman Estetisyen Profesyonel Makyöz Kalıcı Makyaj uzmanı


Estetisyen ve kalıcı makyaj uzmanıyım🥼💄 Merkezimizde cilt bakımı,lazer epilasyon,bölgesel incelme,çatlak onarımı,leke tedavisi,microblading,dudak renklendirme,kalıcı dipliner,kirpik lifting,ipek kirpik,protez tırnak ve birçok uygulamalar yapılmaktadır.


Merhabalar☺️ ismim Sebahat güzellik uzmanıyım. İşletmemde lazer epilasyon, zayıflama, protez tırnak, profesyonel cilt bakımı islemleri uygun ve en iyi kalitede mevcuttur. 🌼


Titiz çalışıyorum kuaför güzellik alanında 10 yıllık tecrübem var.


İpek kirpik , cilt bakımı , zayıflama , lazer , kirpik lifting, kaş laminasyonu ve makyaj


Uygulama tarafından test hesap olarak kullanilmaktadir. Makyaj sanatçısı ve eğitmeni. Birçok fashion week ve dizi setinde yer aldım. Özel günlerinizde hayalinizdeki görünüme kavuşmanızı sağlayabilirim.🎨


Yüz Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon işlemi vücudun farklı yerlerine yapılabilmektedir. Yüze de uygulanabilen bu işlem sayesinde kadınlar ve erkekler yüz bölgelerinde meydana gelen tüylenmeleri ortadan kaldırmış olurlar. Lazer epilasyon yöntemi tüylerin kalıcı olarak ortadan kaldırılmasını sağlar. Sir ağda ve jilet gibi diğer tüylerden kurtulma yöntemlerine göre çok daha etkilidirler. Yüz bölgesine kadınlar jilet kullanamazlar. Ağda kullanılması halinde ise her işlem sırasında canınız yanar. Ayrıca ağda belli bir süre sonra cilt sarkmasına neden olur. Lazer epilasyon işleminde ağrı acı yoktur. Hassas ciltlere sahip kişiler bile ağrı duymamak için uyuşturucu kremlerden faydalanabilirler. Hem kadınlar hem de erkekler yüzlerine lazer epilasyon yaptırabilirler. Kadınlarda hormonal hastalıklar nedeniyle kıl kökleri sertleşebilir ve tüylenme problemi ortaya çıkabilir. Hormonal tedaviler ile tedaviye bir an önce başlanması gerekir. Ancak tek başına tedavi işe yaramaz. Böyle durumlarda lazer epilasyon işleminden faydalanmak gerekir. Yüz hassas bir bölge olduğu için lazer epilasyon işlemi sırasında çok dikkatli olmak gerekir. Ne var ki yüze uygulanan lazer epilasyon işlemiyle diğer bölgelere uygulanan lazer epilasyon işleminin arasında bir fark yoktur. Yalnızca yüz bölgesindeki kıllar diğer bölgedeki kıllara göre daha derinde yer alır ve uzama hızı daha kısadır. Bu nedenle lazer epilasyon işleminde uygun makinenin ve etkili dozun seçimi yapılmalıdır. Yüz bölgesi için özel tercih yapılmalıdır.

Lazer epilasyon işleminin evde yapılması mümkün değildir. Lazer epilasyon için özel epilasyon makineleri gerekir. Bu makineler yalnızca konunun uzmanı olan kişiler tarafından kullanılabilir. Lazer epilasyon makinesi için atım hızı, makine tercihi, ciltte makinenin tutulma süresi, işlem yapılacak bölge, tüylerin ve derinin özellikleri gibi konularda bilgi sahibi olmayan kişilerin cihazı kullanması doğru değildir. Makinenin bilgisi olmayan kişiler tarafından kullanılması cilt yanıkları başta olmak üzere çeşitli problemlere neden olacaktır.