İstanbul Şişli Kadın Saç Kesimi

Saçlarınızın daha sağlıklı uzamasını istiyorsanız veya yeni bir tarz arayışındaysanız en yetenekli Melo kuaförleri ile evinizin konforunda saç kesim hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Anatomik saç kesimi saç sakal kaş tasarımı saç düzeni erkek kuaförlüğünde 15 yıllık tecrübemle önce dinleyip sonra öneriyorum kesim açısından doğru olanı usta ve usta öğretici üniversite eğtim sertifkalarım mevcut


Merhaba saçlarınızla ilgili bütün işlemlerden sorumluyum ombre,sombre,brushlight,balyaj,röfle,kesim,saç şekillendirme,saç kaynak işlemlerinizi en iyi şekilde hizmet veriyorum.Sadece saç örgü işlemi yapmıyorum.


Saç Tasarımcı ve Güzellik Uzmanı Alaylı değil bu alanda üniversiteli Kendi dediğini yapan değil tamamen müşteri odaklı Sizde konforlu bir hizmeti için randevu oluşturun ve beraber eşsiz deneyimler yaşayalım diyorum ve ; Saç Tasarımcı ve Güzellik Uzmanı olarak, size en kaliteli hizmeti sunmak için buradayım. Güzelliğiniz ve memnuniyetiniz benim önceliğimdir. Sizi bekliyorum, birlikte güzelliğinizi keşfetmeye hazırım.


Kadın Saç Kesimi