İstanbul Şişli Kaş Laminasyonu

Aşağıya düşen, kıvrılan, kısa, veya şekillenmeyen kaşlara sahipsen; Kaş Laminasyonu sayesinde taranmış, gür ve yukarı doğru şekillendirilmiş bir kaş formunu 6 - 8 hafta boyunca bozulmadan kullanabilirsin. İşlem sırasında özel solüsyonlarla kaşlar hem sabitlenir hem de botoks etkisi verilir. Hadi sende evde/salonda randevunu al!

Herkese merhaba 😍5 yıldır bu işi yapiyorum ,En iyi ve en yeni ürünlerle gözlerinizi güzelleştiriyorum Hello to everyone🍓 I do this with the best and newest products for getting more beautiful eyelash🫐


Güzelliğe dair herşey… Epilasyon Cilt bakımı Bölgesel zayıflama ( G5 - Rasping - pasif drenaj ) Yüz boyun genileştirme Kalıcı Makyaj Manikür -pedikür - kalıcı oje - protez tırnak Kirpik


Kalıcı Makyaj Uzmanıyım. Kaş pudralama ( klasik, ombre efekt ) , dudak renklendirme , kalıcı eyeliner , dipliner , babyliner ve soft liner (buğulu far) olmak üzere pek çok kalıcı makyaj işlemlerini aktif olarak yapmaktayım. Aynı zamanda Cilt Bakım ve Güzellik Uzmanıyım.


Son trendlerle ve cihazlarla sizleri memnun edecek bakım hizmetleri sunuyorum.


Altier Akademi kursunda make up dersleri almış bulunmaktayım. Profesyonel makyaj yapıyorum.


MEB ve özel kurum sertifikalı Protez Tırnak ve İpek Kirpik uzmanıyım. Hem kendi mekanımda hem de sizin belirlediğiniz mekanda hizmet veriyorum.


Kaş Laminasyonu