Google Ofisinde Halloween Partisi


Dolu dolu geçirdiğimiz Ekim Ayında son durağımız Google oldu. Google Türkiye, son bir ay içinde tam 3 kez Melo App kurumsal wellness hizmetlerinden yararlandı! 🎉

Google ofisinde hangi bakım hizmetlerini sunduk?

💆‍ Ofis Masajı:

Profesyonel masaj terapistlerimizce çalışanların zihinsel ve fiziksel stresini azaltmak çok önemli. Kurumsal wellness hizmetlerimiz sayesinde çalışanların sağlığını destekliyoruz. Kısa seanslar halinde yaptığımız ofis masajlarında, sırt, boyun, omuzlar ve kol bölgelerine odaklanıldı, kas gerginliği azaltılarak iş verimliliği arttırıldı. Ofis masajı masa başında çalışan müşterilerimizin favorisi oldu!


 

💆‍‍ Cilt Bakımı ve Yüz Masajı:

Uzmanlarımız tarafından her cilde özel olarak cilt bakımı uygulandı. Cilt sağlığını desteklemek ve yeniden canlanmayı tetiklemek için Gelee ürünleriyle önce cilt temizliği ve nemlendirme gerçekleştirildi, ardından yüz masajı uygulandı.💅 Ofiste Manikür:

İş yoğunluğu arasında maniküre vakit bulamayanlar için manikürü ofise getirdik. Her çalışanın tercihine göre farklı manikür seçenekleri sunuldu. Tırnaklar düzenlendi ve cilalandı. Hızlı manikür sayesinde günlük işler aksatılmadan bakım sağlandı.


💄 Makyaj:

İçindeki ışığı yüzüne yansıtmak isteyenler için cilt tonu eşitlendi, gözler vurgulandı, dudaklar belirginleştirildi ve konsept makyaj isteyenlere halloween makyajları yapıldı.


Wellbeing Etkinliklerinizi Farklılaştırın:

Eğer siz de wellbeing etkinliklerinizi farklılaştırmak ve verimliliği artırmak istiyorsanız, bize contact@meloknows.com adresinden ulaşabilirsiniz. Size özel çözümler sunmaktan mutluluk duyarız.